Forum

Dropbox Mantığında ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dropbox Mantığında Local Çalışacak Program veya server

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
537 Görüntüleme
(@OktayDOGAN)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

ipad ve ya notebook lara attığımız dosyayı ofline şekildede çalışabilecek bir yapı lakin bilgilerin localde yani şirket server ımızda tutulmasını istemekteyiz bu konuda ne yapabilirim sharepoint onedirve denedim tam istediğim gibi değil baska ne olabilir 

Simdiden çok sağolun

Gönderildi : 09/11/2014 16:24

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba Qnap Marka Bir nas alarak kullanıcılar yaratıp belli kapasite tanımlayarak kullana bilir veya ortak alanda yapabilirsiniz isteseniz yapınıza göre yönledirmeleri yaparakta dış dünyayada açabilirsiniz 

Daha az maliyetli ve daha optimeze çalışanı ubuntu üzerinde FTP server kurarsınız tavsiyem proftp ister ortak alan veya kullanıcı bazlı açarak talebe göre yönetebilirsiniz

Kolay gelsin 

Gönderildi : 09/11/2014 17:09

(@OktayDOGAN)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

yok durum tam olarak şöyle ipad olan dosyalar ofline çalısacak lakin merkez yani adminler yeni dosya attığında ipad otomatik güncellenecek durum bu

Gönderildi : 09/11/2014 17:11

(@Anonim)
Gönderiler: 0

ozaman Qnap nas  windows ve mac tabalı sistemlerde anlık değişiklikleri senkronize edeiyor biz kullanıyoruz.

ofline değil ama daha az maliyetli olan microsoft onedrive var isterseniz inceleyin 20 gb yeterli ise ücret ödemiyorsunuz sadece üstlerine pakete göre ödeme yapılıyor.

Gönderildi : 09/11/2014 17:46

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18027
_

Merhaba,
Dün Çözümpark etkinliğinde istediğiniz tarzda bir ürün tanıtıldı.
Yanılmıyorsam  http://www.fins.com.tr/Dokuman-Yonetim-Sistemi.asp bu üründü.
Fins firması ile iletişime geçebilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 09/11/2014 18:55

Paylaş: