Forum

Uzaktan Destek Prog...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzaktan Destek Programı

12 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
598 Görüntüleme
(@OmerYeruk)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ;

Admin yetkisi olmayan bilgisayarlarda yani program kurmaya çalıştığında şifre ekranını gelen clientlarda uzaktan bağlarak bu işlemleri yapabilcek program varmıdır..(Aynı ağda olmayan) Ammy Teamw gibi programlarda şifre ekranlarında bağlantıyo koparmaktadır

Teşekkürler

Gönderildi : 06/09/2014 00:09

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

bomgar araştırın.

Gönderildi : 06/09/2014 14:08

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Netsupport

bu konuda oldukça başarılı bulduğum bir program 

iyi çalışmalar 

Gönderildi : 06/09/2014 14:18

(@YusufTOKE)
Gönderiler: 120
Estimable Member

Merhaba,

www.islonline.com sitesini bir ziyaret edersen belki faydalı bir şeyler bulursun. 15 günlük deneme sürümü de mevcut. İnternet üzerinden çalışıyor kuruluma gerek olmadan.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 10/09/2014 19:20

(@onderdeli)
Gönderiler: 26
Eminent Member

sürekli bir kontrol istiyorsanız gereken yönlendirmeleri de yaparsanız fw nat kuralları gibi, size tight Vnc kesinlikle öneririm 50 pclik networkumu cep telefonumdan bile kontrol ediyorum.

Gönderildi : 14/09/2014 11:19

(@YusufTOKE)
Estimable Member

sürekli bir kontrol istiyorsanız gereken yönlendirmeleri de yaparsanız fw nat kuralları gibi, size tight Vnc kesinlikle öneririm 50 pclik networkumu cep telefonumdan bile kontrol ediyorum.

Önder Bey,

Bu VNC hakkında bilgi verir misiniz biraz ? Programın ismi VNC'mi? Nedir?

Teşekkürler. 

Gönderildi : 15/09/2014 13:34

(@onderdeli)
Gönderiler: 26
Eminent Member

Adı "TightVnc" google da aratırsanız sitesine ulaşırsınız.üzretsiz ve ilk kurulum gerektiren bir program.ilk kurulumda gerekli parola ayarlarını yaptıktan sonra yönetici bilgisayarda veya cep telefonunda ise RealVNC viewer kullanmanızı tavsiye ederim.lokal ağda lokal ip ile bağlanıyorsunuz eğer dışardan bağlanacak iseniz router tarafında nat yaparak gerekli client'e 5900 portunu yönlendirerek yönlendirme yaptığınız clientin onayını bile almadan pc yi direk kulanabiliyorsunuz.

Gönderildi : 16/09/2014 12:05

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Merhaba,

Belki aşağıda kullanımı anlattığım programıda kullanmak isteyebilirsiniz. Inceleyin isterseniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2014/08/31/intel-uzak-baglanti-programi-meshcentral-kurulum-ve-yonetimi.aspx

Saygılarımla. 

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/09/2014 12:47

(@Anonim)
Gönderiler: 0

recep bey program güzel ama aşağıdaki işlemleri yapılacak yer bulamadım

1)mrneğin ben bu yapıda 192.168.1.8 nolu bilgisayara nasıl bağlanacağım veya evdeki bilgisayarıma nasıl bağlanacağım böyle bir yer göremedim. 

Gönderildi : 17/09/2014 13:24

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

recep bey program güzel ama aşağıdaki işlemleri yapılacak yer bulamadım

1)mrneğin ben bu yapıda 192.168.1.8 nolu bilgisayara nasıl bağlanacağım veya evdeki bilgisayarıma nasıl bağlanacağım böyle bir yer göremedim. 

Ahmet bey dikkatli okumamışsınız makaleyi tekrar okumanızı rica ederim bu işlemin nasıl yapılacağı anlatılıyor.

Saygılarımla. 

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/09/2014 16:23

(@Mehmetizmirlioglu)
Gönderiler: 140
Reputable Member

yeni bir post açmak istemedim, mevcut konu altında sorumu sormak istedim...

kendi ekranımda seçtiğim 10 bilgisayarın ekranını aynı anda küçültülmüş bir şekilde izleme işlemi yapabileceğim ve bu grupları kayıt edip daha sonra tek tıklama ile seçebileceğim bir uygulama var mı?

mesela muhasebe birimi, satış birimi vb.. birim birim gruplandırıp tek tıklama ile izleyebileceğim bir yazılım?

Gönderildi : 23/09/2014 13:37

(@YusufTOKE)
Estimable Member

Adı "TightVnc" google da aratırsanız sitesine ulaşırsınız.üzretsiz ve ilk kurulum gerektiren bir program.ilk kurulumda gerekli parola ayarlarını yaptıktan sonra yönetici bilgisayarda veya cep telefonunda ise RealVNC viewer kullanmanızı tavsiye ederim.lokal ağda lokal ip ile bağlanıyorsunuz eğer dışardan bağlanacak iseniz router tarafında nat yaparak gerekli client'e 5900 portunu yönlendirerek yönlendirme yaptığınız clientin onayını bile almadan pc yi direk kulanabiliyorsunuz.

Teşekkürler... 

Gönderildi : 27/10/2014 16:41

Paylaş: