Forum

Barkod Sistemli Yaz...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Barkod Sistemli Yazılım Önerisi Sunabilir misiniz?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
390 Görüntüleme
(@MustafaPehlivan)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba;

umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Şimdi 1 depo ve bu depoya bağlı şubelerimiz var. VPN için Ertan Bey'in önerisiyle Draytek Vigor serisi aldık. Bu depo ve şubeleri birbirine bağladık. Sistem bilgisayarı olarak 5.000 TL maliyet ile güzel bir Server kurdum. Fakat yazılım olarak istediğimiz bir firma vardı araştırmalarım sonucu firmanın davalık olduğunu öğrendim ve vazgeçtim. Şimdi artık başka bir yazılım arayışının vakti geldi, 2-3 gündür sürekli araştırma yapıyorum ve sizden de bir öneri almak istedim. 

Depo'da stok giriş yapabileceğimiz, çek, senet ve el terminalini destekleyen bir sistem arıyoruz. Ayrıca aslında tek isteğim, Depo'nun bağlantısı kesilirse, offline olarak çalışmaya devam edecek ve sonra bağlantı tekrar sağlandığında, online olarak yaptığı satışı stoktan düşüp kaldığı yerden devam edecek bir sistem arıyoruz. 

Bu tarz konular hakkında bilginiz var ise yada bize uygun olduğunu düşündüğünüz bir yazılım var ise yardımcı olmanızı istirham ederim. 

İyi forumlar.  

Gönderildi : 09/02/2014 22:40

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33007
Illustrious Member Yönetici

Nebim Winner

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/02/2014 12:22

Paylaş: