Forum

Acronis de folder o...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis de folder olarak alınan image geri yüklemede hata

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
430 Görüntüleme
(@UgurYerli)
Gönderiler: 117
Estimable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar acronisle bir diskin içinden lazım olan dosyaları seçerek folder image aldım diski formatladım windowsu kurdum ve image restore ettim butün dosyalar hatasın geldi ama %20 si bozuk ve okunamaz durumda restore edildi simdi o dosyaları silmeye çalışıyorum dosya bozuk veya okunamaz durumda diye hata veriyor silinmiyor ve okunmuyorda birkaç sefer denedim tekrar restore ettim aynı ve başka diskede aynı işlemi yaptım aynı sadece folder yedeği alınca bunu yapıyor. full image da yapmıyor. nedeni nedir acaba

Gönderildi : 05/09/2008 17:49

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Ben acronis ürünün image ve backup alma ile ilgili neredeyse tüm ürünlerini kullandım hiç böyle bir şey başıma gelmedi.

Peki bir pcnin full imagesini alıp içerisinden sadece istediğiniz klasörü restore etmeyi deneyin.

Gönderildi : 05/09/2008 19:24

(@UgurYerli)
Gönderiler: 117
Estimable Member
Konu başlatıcı

onuda denedim aynı fakat ben image networkte başka pc ye alıp yine networkten image restore ediyorum bu yüzden olabilirmi acaba 

Gönderildi : 09/09/2008 18:04

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Scan disk yapaparmısınız büyük ihimal düzelecek.

Gönderildi : 10/09/2008 12:08

(@Anonim)
Gönderiler: 0

onuda denedim aynı fakat ben image networkte başka pc ye alıp yine networkten image restore ediyorum bu yüzden olabilirmi acaba 

Network üzerinden değil direk diske restore etmeyi deneyebilirsin. Ama muhtemelen backup alırken bahsettiğin dosyaların backupını alamamıştır.

Aynı dosyanın tekrar backupını alırsan restore ettiğini göreceksin.

Silemediğin dosyalar içinde attrib komutunu kullanabilirsin. kolay gelsin

Gönderildi : 12/09/2008 13:37

(@EmrahDEMiRBAS)
Gönderiler: 9
Active Member

Ulaşmak istediğin klasör ve dosyaların sahiplik ve izinlerini kontrol ettin mi?

Gönderildi : 14/10/2008 20:38

Paylaş: