Forum

premier colorscan c...

Bildirimler
Hepsini Temizle

premier colorscan colorlab+

4 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
443 Görüntüleme
(@dogusergul)
Gönderiler: 137
Estimable Member
Konu başlatıcı

bir boya firmasında colorlab+ diye boya test ölçüm programı ve bu programa bağlı spectrometre kullanıyor.

spectrometre ile ölçüm yapıldıktan sonra boya reçetesini ekrana dökme sırasında Input past end of file hatası ile karşılaşıyorum.

eski bilgisayarda programın ayarları yeni kuruduğumla tamamen aynı. birkaç kez c: nin içine oluşturduğu clorlab programında yeni bilgisayar taşıdım ancak aynı hata her seferinde çıkıyor. bu hatayı geçemiyoruz.

Gönderildi : 08/10/2013 16:04

(@dogusergul)
Estimable Member
Konu başlatıcı

com bağlantısı var programda bilgisayar com ayarıda 1 de onlarıda değiştirdim sırayla 5 kadar gittim ama değişen bir şey olmadı malesef

Gönderildi : 08/10/2013 16:22

(@dogusergul)
Estimable Member
Konu başlatıcı

yalnız ufak bir sorun daha var. programın setup unu eski bilgisayardan virüsleri temizleyerek aldım. şirketteki yetkililer kurulum cd sini kaybetmişler.

tek alıma gelen kurulumda eksik dosya kopyalayabilir olması ama yükleme esnasında herhangi bir hata mesajı yada eksik dosya uyarısı da vermiyor.

Gönderildi : 08/10/2013 16:35

(@dogusergul)
Estimable Member
Konu başlatıcı

usb comport kullanımıyorum 3 farklı bilgisayarın anakart üstündeki comport girişleriyle denedim aynı yerde her seferinde aynı hata ile karşılaştım dediğiniz gibi usb comport ile de deneme yaptım ancak sonuç gene aynı

Gönderildi : 08/10/2013 17:10

Paylaş: