Forum

Acronis Disk Direct...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Disk Director Kullanımı Hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,641 Görüntüleme
(@metincesmeci)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhabalar;

Öncelikle bu konuyla ilgili formumuz da ki çoğu konu başlığına baktım ancak hep disk birleştirme sorunlarıyla alakalı başlık açılmış ancak ben birleştirme yapmak istemiyorum. Ekran görüntüsünde de görüleceği gibi D sürücüsü yani ( Recovery ) i büyütmek istiyorum. Yani bilgisayarımda ki yedekleri burada tutacağım. Ancak C sürücüsüne birim küçült dediğimde küçültüyor ancak yeni birim açıyor ve bu yeni birime de E sürücüsü diyerek yeni partition oluşturuyor. Ancak benim istediğim şu başka bir partition açmadan direkt olarak C sürücüsünden 250 GB tı alıp D sürücüsünün üstüne eklemek. Yani kısacası D sürücüsüne Birim Yükseltme yapmak istiyorum. Bu işlemi yapamadım yardımcı olursanız memnun olurum. İşletim sistemim Windows 7 Home Premium 64 bit

Teşekkürler 

[IMG] http://www.resimupload.net.tr/?di=JPAJ [/IMG] 

Gönderildi : 29/07/2013 21:33

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Partition Magic programı ile rahatça yapabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/07/2013 00:06

Paylaş: