Forum

Antivir Hakkında

Bildirimler
Hepsini Temizle

Antivir Hakkında

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
458 Görüntüleme
(@ismailalkurt)
Gönderiler: 176
Reputable Member
Konu başlatıcı

Mehaba Arkadaşlar

Antivir in kurumsal versiyonunu kullanan arkadaşlar varmı?

Ben şu anda test ediyorum çoğu antivirüsün bulamadığı virüsleri trojan ve spywareleri temizledi.

Sistemi kasmıyor.Görüşlerinizi bekliyorum.Ayrıca satıcı distribütör avira antivirin en virus bulletinden haziran ayında ödül aldığını söylüyor ve iddialılar.

Gönderildi : 21/08/2008 17:16

(@doganuzun)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Şahsen ben kullanmadım.Kullanan arkadaşlar var ise bizi de aydınlatırsa mutlu oluruz:)

Gönderildi : 21/08/2008 20:03

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Mehaba Arkadaşlar

Antivir in kurumsal versiyonunu kullanan arkadaşlar varmı?

Ben şu anda test ediyorum çoğu antivirüsün bulamadığı virüsleri trojan ve spywareleri temizledi.

Sistemi kasmıyor.Görüşlerinizi bekliyorum.Ayrıca satıcı distribütör avira antivirin en virus bulletinden haziran ayında ödül aldığını söylüyor ve iddialılar.

Antivir derken AntiVir Personal Edition dan mı bahsediyorsu nuz, yoksa Avira Antivir den mi bahsediyorsunuz, yada kurumsal bir antivirus programından mı bahsediyorsunuz?

Gönderildi : 21/08/2008 20:13

(@ismailalkurt)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Evet Sinan Bey

Antivirin Merkezi yönetim konsolu olan policyleri oradan dağıtabilen ve cliente antivir professional bulunan bir ürünü.

Ben denedim 20 adet trojan spyware tojan buldu.Sistemide kasmıyor.

İyi gibi duruyır şahsen.

Uygun olacaksa test için bir trojan linki vereyim sizde test edin.(Bu trojanda Antivir hariç diğerleri bulamamıştı.Sebebini bende bilmiyorum..)

Gönderildi : 21/08/2008 21:09

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba İsmail Bey,

Bu test trojanı gönderirseniz özelden bulup bulamadığını test ederiz.

Gönderildi : 22/08/2008 03:14

(@rafets-ayata)
Üye

Merhaba ismail bey,

Bizzat Kaspersky internet security ile test ettim trojanı çalıştırdığınız anda genel trojan olarak algılıyor. Kendini registeriye başlangıçta çalışabilmek için kayıt attıran bir trojan.

Saygılar

Gönderildi : 24/08/2008 04:40

(@ismailalkurt)
Reputable Member
Konu başlatıcı

MErhaba Rafet Bey

Ben KAspersky Workstation 6.0 ile proaktif defans kapalı iken test etmiştim.Internet security ile workstation arasında bir fark varmıdır.

Gönderildi : 24/08/2008 16:21

(@rafets-ayata)
Üye

MErhaba Rafet Bey

Ben KAspersky Workstation 6.0 ile proaktif defans kapalı iken test etmiştim.Internet security ile workstation arasında bir fark varmıdır.

Aslına bakarsan herhangi bir fark yoktur. Ama proaktif defans kapalı iken test etmen buna etken olabilir. Ben her iki üründe de test ettim gayet başarılı olarak çalışıyor. Hatta print screen dahi aldım arzu edersen gönderebilirimde.

Gönderildi : 24/08/2008 22:27

Paylaş: