Forum

Acronis Backup &...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Backup & Recovery 11.5 yedek alma

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
559 Görüntüleme
(@ErcanUZUNER)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar 

acronis ile planlı backup alıyorum.ayarladığım zaman içerisinde düzenli yedek alma yapıyor.fakat ben istiyorum ki her aldığı yedeği eskisinin üzerine yazsın.yedek için kullandığım disk çok kısa zamanda doluyor.bana zaten serverin son halinin backupı lazım.en son yedeği diğerinin üzerine yazmasını nasıl ayarlarım acaba

Gönderildi : 26/12/2012 14:48

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
İncremental olarak sadece değişenleri almak işinizi çözmüyor mu? Bu şekilde hem az alan kaybı hemde uzun vadeli geri dönüş imkanı sağlarsınız.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/12/2012 18:03

(@ErcanUZUNER)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hocam değişkenleri almak işimi görür ama ben olası bir felaket durumunda universal restore ile serverı başka bir makinaya sorunsuz kurabilmek için böyle bir yöntem yaptım.sizin dediğinizi tam olarak nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz 

Gönderildi : 26/12/2012 18:08

(@AhmetHasim)
Gönderiler: 9
Active Member

sa bende Ercan arkadasımızın backup senaryosu gibi cozum arıyorum..

Gönderildi : 22/01/2016 20:30

Paylaş: