Forum

Acronis True image ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis True image recover sorunu

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
736 Görüntüleme
(@gencosarikaya)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar..

usb den harici diskime format atarken pc mavi ekran hatası verdi sonra acronis ile almış olduğum yedeklerimi geri yüklememe rağmen pc açılmıyor siyah ekranda kalıyor acaba almış olduğum yedeklere virüs bulaşmış olma ihtimali varmı? ve yedekleme anında şifreleme yapsam virüslerden korumak için garanti yol olabilirmi...

not: usb den çalışan programlar vasıtası ile pc yi geri döndürdüm ama almış olduğum yedeklerle değil gerekli bazı dosyaları C: sürücüsüne kopyaladıktan sonra pc açılabildi, merak ettim ve acronis ile almış olduğum yedeklerin içine baktım ve bu kopyaladığım dosyalar yedek içerisinde yoktu virüsten şüphelenmekteyim sizce olabilme ihtimali nedir...??

Gönderildi : 20/10/2012 16:52

(@gencosarikaya)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Acronis bir kersinde dondugum imaji bir daha donemedigini hatirliyorum.  Aslinda pek güvenim kalmadi sahsen. Bu sebeble Veeam satin almayi planliyorum.

Aslına bakarsanız nice sistemleri 100 lerce kez geri döndürmüştüm  (sistemim gayet iyi korumalıdır) fakat acronisin bir açığı olabilir diye düşünüyorum sonuçta aldığımız yedeklere virüs girmemesi lazım diye biliyorum büyük şirketler bu programı kullanıyor sonuçta ve bana göre bu olay acronis için hiç hoş değil, almış olduğum 6 adet yedeğimi geri döndüremedi bu noktada benim değil büyük şirketlerin düşünmesi lazım umarım sorun çözülür ingilizcem iyi olsaydı bu sorunu acronis yetkililerinede taşımayı düşünüyordum...

Gönderildi : 22/10/2012 02:15

Paylaş: