Forum

Server Alive 7 hakk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server Alive 7 hakkinda

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
333 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Arkadaslar serverlar icin Server Alive 7 kurucaz bu program hakkinda bilgisi veya önerisi olan ?

Server Alive = Network u ve serverlara herhangi bi saldiri veya serverda cikicak bi error karsisinda sms veya mail yoluyla Admine bildirir.

Gönderildi : 28/09/2012 17:17

(@ersincan)
Gönderiler: 975
Illustrious Member

Merhabalar,

Bahsettiğiniz yazılımı duymadım veya kullanmadım. Fakat bu tür bir programa ihtiyacınız var ise belirttiğiniz yazılımdan fazlasını yapabileceğini düşündüğüm McAfee Host Intrusion Prevention for Server yazılımını tavsiye ederim.

Gönderildi : 28/09/2012 22:58

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Bahsettiğiniz yazılımı duymadım veya kullanmadım. Fakat bu tür bir programa ihtiyacınız var ise belirttiğiniz yazılımdan fazlasını yapabileceğini düşündüğüm McAfee Host Intrusion Prevention for Server yazılımını tavsiye ederim.

Benim dedigim program serverlara surekli ping atar , udp paket alisverisinde bulunur bu sekilde serverlarin yasadiginida belirtir.Bu tarz görevleride var mi ? Yani kisaca bekcilik yapicak

Gönderildi : 02/10/2012 11:39

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Bizde bazi serverlar icin kullaniyor. Fakat size tavsiyem manage engine - application manager, microsoft operation manager gibi urunlere yonelmeniz tabi kac server icin dusunuyorsunuz bilmiyorum ama.

Gönderildi : 02/10/2012 12:42

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Bizde bazi serverlar icin kullaniyor. Fakat size tavsiyem manage engine - application manager, microsoft operation manager gibi urunlere yonelmeniz tabi kac server icin dusunuyorsunuz bilmiyorum ama.

Belediye icin dusunuyoruz yaklasik 600 kusur server.  Bugun kullanilan Servers Alive v7 isimli bi program.

Gönderildi : 02/10/2012 13:45

Paylaş: