Forum

windows live movie ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows live movie maker sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
549 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba;  

win 7 pro yüklü Asus  f3f makinamda mavie maker ı çalıştırmam gerekti ki lakin şöyle bi hata "Üzgünüz mavie maker başlayamıyor .... gereksinimleri karşılayın yada ekran kartınızı güncelleyin....v.b"  hata kodu "Movie Maker c945000e"  bu kodu daha fazla bilgi kısmını tıklayınca  microsoft un sayfasına bağlanınca  veriyor.  bu hata kodunu araştırınca hemen diyo ekran kartı güncel  falan değil . lakin notebook un  ekran kartı intel 945gm son güncel hali   dxdiag da  ddı sürümü  9ex  gösteriyor   intelin sayfaısnda  driver ı indir yükle asus kendi sayfasında indir yükle son hali bu.  sonunda  ekran kartında olma ihtimalini  ortadan kaldırmak zorunda kaldım .

başka bir çözümü  olan varsa paylaşırsanız  sevinirim.

asus f3f notebook

win 7 pro  

lisanslı  

Gönderildi : 25/08/2012 14:04

(@SalimAKOZ)
Gönderiler: 200
Estimable Member

merhaba;  

win 7 pro yüklü Asus  f3f makinamda mavie maker ı çalıştırmam gerekti ki lakin şöyle bi hata "Üzgünüz mavie maker başlayamıyor .... gereksinimleri karşılayın yada ekran kartınızı güncelleyin....v.b"  hata kodu "Movie Maker c945000e"  bu kodu daha fazla bilgi kısmını tıklayınca  microsoft un sayfasına bağlanınca  veriyor.  bu hata kodunu araştırınca hemen diyo ekran kartı güncel  falan değil . lakin notebook un  ekran kartı intel 945gm son güncel hali   dxdiag da  ddı sürümü  9ex  gösteriyor   intelin sayfaısnda  driver ı indir yükle asus kendi sayfasında indir yükle son hali bu.  sonunda  ekran kartında olma ihtimalini  ortadan kaldırmak zorunda kaldım .

başka bir çözümü  olan varsa paylaşırsanız  sevinirim.

asus f3f notebook

win 7 pro  

lisanslı  

Windows 7'de normalde movie maker yoktur. Windows Live paketinin içinde (messenger vs...) mevcuttur. Programı repair veya reinstall ederek denermisiniz. Olmazsa sistem geri yüklemeden eski bir tarihe yükleme yaparak bakarmısınız...

Gönderildi : 29/08/2012 01:00

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba  dediğinizde de olmadı  geç cevap verdiğim için  kusuruma bakmayın uzun süre netde değildim

Gönderildi : 04/09/2012 14:22

Paylaş: