Forum

nt backup tape i g&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

nt backup tape i görmüyor

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
343 Görüntüleme
(@ismailozen)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

İyi çalışmalar herkeze,

Ben elimdeki verileri hp storageworks dat 160 usb içindeki kasetlere yedeklemek istiyor. Bunun için nt backup kullanıyorum ama yedeklemek istediğim ortamı seçerken  hp storageworks dat 160 usb görünmüyor. Bunun içine nasıl yükleme yapabilirim.

Teşekkür ederim. 

Gönderildi : 25/05/2012 18:00

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1936
VMware Guru

İyi çalışmalar herkeze,

Ben elimdeki verileri hp storageworks dat 160 usb içindeki kasetlere yedeklemek istiyor. Bunun için nt backup kullanıyorum ama yedeklemek istediğim ortamı seçerken  hp storageworks dat 160 usb görünmüyor. Bunun içine nasıl yükleme yapabilirim.

Teşekkür ederim. 

Merhaba; 

Aygıt yöneticisinden cihazı görebiliyormusunuz? 

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 25/05/2012 20:29

(@ismailozen)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bazı işlerimden dolayı yeni görebildim cevabınızı. Evet aygıt yöneticisinde görünüyor ama onun dışında başka şekilde ulaşamıyorum. 

Gönderildi : 30/05/2012 18:22

(@ismailozen)
Active Member
Konu başlatıcı

Sorunu hala çözemedim yardım edebilecek birisi yokmu.

Gönderildi : 31/05/2012 13:52

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Tape ünitesini söküp tekrar takarak driveri uninstall edip tekrar reinstall edip denermisiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/06/2012 20:11

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Computer management/ libraries altında tape backup ünitesini görmenişz gerekli. Burada gördükten sonra ntbackup çalıştırınca, backup destenetion kısmında 4mmDDS vb. gibi görecektir. Ek olarak gelen cdsi varsa o yazılımlada tanıtıp alabilirsiniz.

Gönderildi : 06/06/2012 13:19

(@ismailozen)
Active Member
Konu başlatıcı

kendi bilgisayarımda olmuyor.sebebini de çözemedim hala ama başka bir arkadaşın bilgisayarında yedekleme yapmaya başladım.ilginiz için teşekkür ederim.

yalnız bir sorunum var şimdi.kullandığım kaset 160gb ama benim yedekleme 80gb olduktan sonra durdu.ne yapmam gerekiyor.yardım edebilirseniz sevinirim. 

Gönderildi : 28/08/2012 13:15

Paylaş: