Forum

UltraVNC Service Mo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

UltraVNC Service Mode Hk.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
859 Görüntüleme
(@ozguroz)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Selamlar;

Şirketimizde bulunan win7 64bit bilgisayarlara ultravnc programını kurdum. Kendi bilgisayarıma da utravnc viewer kurdum. Viewer ile diğer bilgisayarlara bağlanıyorum fakat kurulum yaptığım bilgisayarların %90 gibi bir kısmında kullanıcıya bağlanınca üst kısımda service mode yazıyor. Bu yazı olunca bilgisayara müdahele edemiyorum. Kullanıcı tarafında ultravnc programında disable viewer inputs seçeneğini kaldırınca bilgisayara müdahale edebiliyorum.

Service mode yazmadan direk bağlanabilmek için ne yapmam gerekir? Ayrıca bu programı kullanan arkadaşlar varsa ne gibi ayarlar yaparak programı daha performanslı kullanabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 26/04/2012 19:03

(@ahmetdemirkiran)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Belki sorunuza cevap olmayacak ama UltraVNC yerine TightVNC'yi öneririm. isterseniz onu bir deneyin.

Gönderildi : 06/07/2012 18:26

(@ozguroz)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Selam arkadaşlar;

Konuyla ilgili olarak şöyle bir çözüm buldum ve sorunsuz kullanıyorum. İhtiyacı olan arkadaşlar için yazayım.

Bütün bilgisayarlara 64bit tight vnc kurdum. Kendi bilgisayarıma da mremote programı kurup kullanıcıları vnc client olarak ekledim. Bütün kullanıcıları tek bir ekrandan görüp bilgisayarlarına müdahale edebiliyorum. Ücretsiz olarak böyle bir program kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 28/09/2012 17:00

Paylaş: