Backup Exec 2010 me...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Backup Exec 2010 media set sorunu  

Muharrem Turk
(@MuharremTurk)
Üye

Merhaba,

Backup Exec 2010 kullanıyoruz. Fakat nedeni bilmediğim şekilde kartuşlar bağlı bulundukları gruptan diğerine geçiyorlar. Konuyu açmak gerekirse;

Günlük, Haftalık, Aylık gibi media setlerim var, bunlara üye olan katuşlar zaman zaman kendi grubundan çıkıp diğerine geçiyor, buda sıkınıtı yaratıyor. Bu konuda bir fikriniz varmı?

Aşağıdaki resimde anlatmak istediğim konu daha net anlaşılacaktır. ( Tape aygıtı olarak Hp Ultrium 2 SCSI kullanıyoruz) 

 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 25/05/2011 17:29
Ferhat DUGENCIOGLU
(@ferhatdugencioglu)
Üye

Merhaba ;media'lara kaç gün süreyle yazılmasın dediniz.Yani bir medai'ya yazdığı zaman bir daha kaç gün sonra o media'ya yazacak.İlgili job üzerinde sağ klik yaptığınız zaman Device Media kısmında ilgili jobları ilgili media'ya bağladınızmı.


Ve Backup exec Service pack durumu nedir ?


 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/05/2011 17:46
Muharrem Turk
(@MuharremTurk)
Üye

Günlük, Haftalik ve Aylik Media setlerim var. Önce Backup to Disk olarka diske yazıyorum, sonrasında teyp kartuşa. Günlüklerin 1 gün üzerine yazılmıyor, ertesi gün yazılıyor. 3 adet günlük kartuşum var. Haftalık 2 adet kartuşum var, bir hafta birine bir hafta diğerine yazılıyor. 2 Adette Aylık kartuşum var, bunların üzerine tekrar yazılmıyor. (1 Adet te clean kartuş var)

 Backup Exec 2010 Service Pack 1 ve bir kaç hotfix yüklü.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 26/05/2011 18:50
Ferhat DUGENCIOGLU
(@ferhatdugencioglu)
Üye

Bir tane full backup kartuşunuzu  ayrın,Diğerlerini formatlayıp envanter alın ve mümkünse jobları yeniden yapın.Bir de symantec backup'ın log toolunu çalıştırabilirmisiniz.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/05/2011 23:20
Paylaş: