Forum

partition magic

Bildirimler
Hepsini Temizle

partition magic

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
475 Görüntüleme
(@ahmet.altuntas)
Gönderiler: 70
Trusted Member
Konu başlatıcı

slm arkadaslar pc ye vista ultimate kurdum ve c yi 22 gb yaptim  fakat vistanin bu kadar cok alan yedigini bilmiyordumm

d deki fazla alandanc ye aktarma imkani varmi yoksa bastan mi kurmaliyim vistayii..

Partition magic bole bir ozelligi varmi...!

Gönderildi : 30/05/2008 23:23

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Merhaba;

Evet Partion magic in böle bir özelligi var ama vista da şahsen ben kullanmadım .

Denemelisin Resize diye bir bölüm var ordan Dyı kısarak boş alanı sonra ce ya akatararak yapmalısın.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 31/05/2008 00:23

(@ahmet.altuntas)
Trusted Member
Konu başlatıcı

eser hocam cevap icin tesekkurler hemen denicem ama d partition uzerinde epey veriler var umarim bu verilere zarar vermez.

Gönderildi : 31/05/2008 00:40

(@esersolmaz)

Rica ederim.

d sürücüsü üzerinde resize yapınca zaten data olan alanın altına inmek istesen bile inemiyecegini göreceksin.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 31/05/2008 00:49

(@ahmet.altuntas)
Trusted Member
Konu başlatıcı

eser hocamdenedim fakat partition magic in sadece windows 2003 ,xp de fln calsitirilabilecegiini soyluyor

en azindan tecrube ettik :)baska bi yontem varmi bildiginiz

Gönderildi : 31/05/2008 01:09

(@ahmet.altuntas)
Trusted Member
Konu başlatıcı

hocam 8.5 surumunun vista uyumlu oldugunu ogrendim simdi indiriyorum olursa haber veririm..:)

Gönderildi : 31/05/2008 01:15

(@esersolmaz)

(@atillaturkan)
Gönderiler: 105
Estimable Member

Selam

Acronis Disk Director Server işinize yarar vista da çalışmakta ve bizzat kullandım sadece boş alanı kırparak istediğin partitions u reseize edebilirsiniz.

www.acronis.com

Kolay gelsin

Gönderildi : 31/05/2008 01:59

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309

slm arkadaslar pc ye vista ultimate kurdum ve c yi 22 gb yaptim  fakat vistanin bu kadar cok alan yedigini bilmiyordumm

d deki fazla alandanc ye aktarma imkani varmi yoksa bastan mi kurmaliyim vistayii..

Partition magic bole bir ozelligi varmi...!

Merhaba  , Acrıonis disk director suite yazılımı ile bu işi  yapabilirsiniz  hatta ben bizzat mbr ı bile taşımıştım  🙂

sitede aradığınız konunun makalesi mevcut

http://cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/03/24/acronis-disk-director-server-ile-disk-y-netimi.aspx

Gönderildi : 31/05/2008 02:34

Paylaş: