Forum

Reklam Panosu gibi....

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Reklam Panosu gibi...

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
365 Görüntüleme
Mehmet
(@mehmetikiz)
Gönderiler: 442
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Bir program arıyorum. Bir ekran koruyucu düşünün ama resimleri ben yükleyeceğim. Alt kısımdan gerektiğinde yazı geçirebileceğim arka plandada müzik çalabileceğim yani bir tanıtım programı olacak. bu olaylar ekranda olurken yetkili kişi bir text dosyası veya bir arabirim program vasıtasıyla duyuruları yazacak ve ekranda alt yazı geçecek. bu işi nasıl yapabilirim. 3 party yazılım duyan varmı. bu tür yazılımlar varmış ama bulamadım. aslında basit bir program arıyorum fazla teferruat istemiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla iyi çalışmalar...

Gönderildi : 14/10/2010 22:34

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba,

Bu istediklerinizi MS Powerpoint yada benzeri bir software ile yapabilirsiniz.

Presentation Programlarını deneyin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Presentation_program

Gönderildi : 15/10/2010 11:33

Mehmet
(@mehmetikiz)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Power point te nasıl yapacam. resim gösterisi yapılırken alttan istediğim yazıyı geçirmek istiyorum. ama benim hareketlerimi kimse görmeyecek arka planda yapmak istiyorum değişikliği resim eklemeyi falan

Gönderildi : 15/10/2010 13:13

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba,

Genelde reklamcılar bir powerpoint yada flash ile bu sunuyu kendi bilgisayarlarında hazırlarlar daha sonra reklamın döndüğü bilgisayarın oynatma listesine bu reklamı eklerler ve eskisini silerler. Yani yapım aşması kısmı ve hazırlık kısmı kendi bilgisayarınızda oynatma listesin ekleme ve oynatma kısmı reklam bilgisayarında olur.

Diğer bir alternatif de websayfasına flash application gömerek olur. Netice  olarak bir cok yol ile yapılır ama siz hangilerini kullanabilirsiniz ona siz karar verin.

Gönderildi : 15/10/2010 14:32

Mehmet
(@mehmetikiz)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Ömer Bey ;

İlginize teşekkür ederim.

Saygılarımla İyi Çalışmalar...

Gönderildi : 15/10/2010 14:58

Paylaş: