Forum

windows updateleri ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows updateleri kurma

9 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@VeyselUYAR)
Gönderiler: 233
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba kapanışta Shot Downu engelleyip,mutlaka güncellemeri yüklemeyi nasıl zorlayabilrim.gpo da updatelerle ilgili ayarlarda baktım..amacım kapanşta kullanıcı bilgisayarını güncellemeri almadan kapatamasın.2008 > xp  Teşekkür ederim

Gönderildi : 19/07/2010 19:51

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457141.aspx

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 19/07/2010 23:16

(@VeyselUYAR)
Reputable Member
Konu başlatıcı

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457141.aspx

Keyifli çalışmalar.

inceliyorum teşekkür ederim

Gönderildi : 20/07/2010 12:41

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Sonucu buradan paylaşmanızı bekliyoruz o halde. Kolay gelsin.

Gönderildi : 20/07/2010 17:35

(@VeyselUYAR)
Reputable Member
Konu başlatıcı

istediğim gibi olmadı.malesef..

wsus ile clientlar daha saati gelemden senkron olmaya başladı.- windows media player doğrulama istiyor.- ben sadece kapanışta windows update etsin olarak çalıştırmak istiyordum.şuanda kullanıcıyı restarta zorluyor.uzatma saatinide disable ediyor.sunucunun biri wsusa kaydolmuyor ufak tefek sorunlar var düzeltmeye çalışıyorum 🙂 .şimdilik durum bu.teşekkür ederim

Gönderildi : 20/07/2010 21:46

(@ErkutUYSAL)
Gönderiler: 3
Active Member

WSUS'a giremeyen kullanıcıyı domain'den çıkartıp tekrar domain'e almanız durumunda muhtemelen sorun düzelecektir.

Gönderildi : 21/07/2010 17:45

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Wsus kullandığınızı yeni belirtmişsiniz, wsus config. tekrar gözden geçrebilirmsiniz.

Gönderildi : 21/07/2010 20:09

(@VeyselUYAR)
Reputable Member
Konu başlatıcı

domainden çıkartmak çözüm oldu.diğerlerinide sorun çıktıkça hallediyorum.yardım için teşekkürler.evet uğur bey unutmuşum açıklamayı,yorumlar için teşekkür ederim

Hata bulunan güncelleştirmeler nedir? bazı bilgisayları hatalı diye listelenebilyor.detayında 1 güncelleştirme yğklenemedi.. teşekkür ederim

Gönderildi : 23/07/2010 17:41

(@ugurdemir)
Illustrious Member

domainden çıkartmak çözüm oldu.diğerlerinide sorun çıktıkça hallediyorum.yardım için teşekkürler.evet uğur bey unutmuşum açıklamayı,yorumlar için teşekkür ederim

Hata bulunan güncelleştirmeler nedir? bazı bilgisayları hatalı diye listelenebilyor.detayında 1 güncelleştirme yğklenemedi.. teşekkür ederim

Geri bildirim için teşekkürler. Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 24/07/2010 23:36

Paylaş: