Forum

Arcserve r12.5 rest...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Arcserve r12.5 restore sorunu

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
439 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar, farklı bir diskteki yedeği merge yaparak restore etmek istediğimde resimdeki hatayı alıyorum problem nedir acaba ?

Gönderildi : 12/07/2010 15:16

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Yanlış restore mediasını seçiyor olabilirsin. Manager üzerinde spesific belirtmen gerekir neyi restore edeceğini.

http://download.iomega.com/english/manuals/english/ca-arcserve-11-manual.pdf  Datasheete bir göz at. Ayrıca aşağıdaki örneği de vereyim :

Gönderildi : 13/07/2010 20:43

(@Anonim)
Konu başlatıcı

session a göre restore ediyorum klasörü görüp seçiyorum ama restore yaparken o medyanın üzerinde çarpı oluyor zaten mount olmadığı için. nasıl mount edebilirim o medyayı acaba ?

Gönderildi : 14/07/2010 15:12

(@cozumpark)

Görmüyordur mediayı, tape' i çıkarıp tekrar takın. Ca servislerini restart edin.

Gönderildi : 14/07/2010 15:18

(@Anonim)
Konu başlatıcı

yedek kasette değil diskte storage da ordan görüyor merge ediyorum
restore ederken mount edin diyor. günlük aldığım yedeklerde sorun yok restore yapabiliyorum ama dışarıdan bi diskten merge edip restore ederken bu hatayı alıyorum. yedekte bikaç hafta öncenin session a göre değil tek klasör seçmeden denedim by backup media dan full olarak bu seferde bi klasör hata verdi yarıda kesildi ama onda çalıştı sonuçta. full dönerken mount edin hatasını almıyorum ama tek bi klasör dönerken bu hatayı alıyorum. bi ayar varmış tek dönerken ama bulamadım bi türlü

Gönderildi : 14/07/2010 15:26

(@cozumpark)

Dosyalar bölümümüzde Arcserve' ün geniş dökümanı var. İstersen restore bölümlerine biraz bakınabilirsin. Tape'lerde böyle sorunla karşılaşmadım. http://www.cozumpark.com/files/folders/yuklemeler/entry137995.aspx

Gönderildi : 14/07/2010 15:37

(@Anonim)
Konu başlatıcı

bi bakayım çok teşekkürler.

Gönderildi : 14/07/2010 15:40

Paylaş: