Forum

GFI Web Monitö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

GFI Web Monitör interface

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
529 Görüntüleme
(@artemis)
Gönderiler: 37
Trusted Member
Konu başlatıcı

GFI.WebMonitor.For.ISA.Server.v2009.20100213 kurdum isa üzerinde kendi rule larını uyguladı ama şimdi ben hiçbir şekilde bağlanamıyorum http://monitor.isa vs.

Explanation: The IP address for the website you requested could not
be found.

Try the following:

• Refresh page: Search for the page
    again by clicking the Refresh button. The timeout may have occurred due
    to Internet congestion.
  • Check spelling: Check that you typed the
    Web page address correctly. The address may have been mistyped.
  • Access from a link: If there is a link to
    the page you are looking for, try accessing the page from that link.

If you are still not able to view the requested page,
try contacting your administrator or Helpdesk.

Technical Information (for
support personnel)

• Error Code 11001: Host not found
  • Background: This error indicates that the
    gateway could not find the IP address of the website you are trying to
    access. This is usually due to a DNS-related error.
  • Date: 5/7/2010 6:04:42 AM
  • Server: server01.omtek.local
  • Source: DNS error

...................kurupda kullanamamaya gıcık oldum belki çok basit birşeydir ama sabah sabah olmadı bir türlü yardımcı olabilirseniz sevinirim....

Gönderildi : 07/05/2010 12:07

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba ,

Gfi web monitör isa versiyonunumu kurdunuz?İsa üzerinde ayarları yapıp nete çıktıktan sonramı kurdunuz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/05/2010 12:12

(@artemis)
Trusted Member
Konu başlatıcı

evet Rıza bey isa server kurulu ve kullanılır şekilde idi ondan sonra yukarda yazdığım sürümü kurdum ama arayüzüne web application yada exe olarak giremiyorum çok enteresan

Gönderildi : 07/05/2010 12:13

(@www-rizasahan-com)
_

Gfi kendini atmıyormu programlar kısmına ?Gfi web monitör olarak atması laızm kendini daha geçen gün tmg üzerinde denedim sorunsuz mükemmle çalışıyor.En son sürümünümü çektiniz netten?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/05/2010 12:15

(@artemis)
Trusted Member
Konu başlatıcı

atmadı kendini programlar arasına ama şöyle yaptım default yükleme yerini D partitionu yaptım omu sebep olur dicem ama oda olmaz diye düşünüyorum tekrar kursam şimdi interneti kesmek zorunda kalıcam karışık birşey

Gönderildi : 07/05/2010 12:26

(@artemis)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Rıza bey sorunu buldum kurulumu gece 2 de yapınca demek böyle oluyor birde böyle herşeyi custom kurmaya alışmış olmak yapıyor halbuki kursaymışım default ayarları ile çalışırmış 😉 ilgin için tşk. ederim..

iyi günler...!

Gönderildi : 07/05/2010 12:39

(@www-rizasahan-com)
_

Ben tşk ederim gfi ye hayran kalacaksınız.Çok güzel program.Ayrıca bu hafta bir makale yazdım sql üzerinden loglama ile ilgili yayımlanır ise onuda incelersiniz.

Saygılarımla.

Gönderildi : 07/05/2010 13:13

Paylaş: