Forum

Ftp Programına Dosy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ftp Programına Dosya Atma

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
534 Görüntüleme
(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Saygı deger arkadaşlar şimdi ben bir ftp programı kullanıyorum.Şimdi uzaktaki internet kullanıcım ftp sitesine giriyor dosya alıyor ama içine dosya atamıyor nasıl bunu cozumleyebilirim

Gönderildi : 23/04/2008 18:58

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Selam;

İlk aklıma gelen yazma yetkisi verilmemiş olabileceği. Ama farklı ftp programları ilede denemekte fayda var tabiki.

Gönderildi : 23/04/2008 19:00

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

merhaba Sinan beye katılıyoum.Çözümpark Dosyalar kısmında küçük bir ftp programı mevcut onu kurup deneyin
selamlar

Gönderildi : 23/04/2008 19:14

(@gokhanyuceler)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

onerebilceginiz bir program varmı acaba ben istiyorumki şimdi bir txt dosyası meslea kullanıcı ftp ye baglanıp kopyala yapıstır yapmalı ve dosyayı atabilmeli

Gönderildi : 23/04/2008 19:15

(@gokhanyuceler)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar bende o programı kullanıyorum ama yine atamıyorum şimdi benim ftp programımın bulundugu server da isa server var o izin vermiyor olabilirmi clınt uzaktan baglanıp dosya alabiliyor ama dosya atamıyor.

Gönderildi : 23/04/2008 19:41

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

ftp programı aynı ise ordaki user haklarına bakmanız gerekmekte şayet orda bir sorun yok ise easy ftp deki user haklarında yeni bir user açın kullanıcı adı ve şifre belirleyip admin yetkisi verin testi yapınız.Bende kullanıyorum sorun görülmüyor.İsa dan natı yaptıysanız çalışması gerekmekteki ftp çalışıyor dediniz.
selamlar

Gönderildi : 23/04/2008 20:23

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

GPO kısıtlaması olabilir........yalnız kullandığınz program  üzerindemi sadece upload yok .....normalde dışarıya veri gonderebiliyormusunz....

Gönderildi : 24/04/2008 01:12

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 315
Reputable Member

Serv-u Ftp Server Programını Kulanbilirsiniz başarılı bir program

http://www.serv-u.com/

Gönderildi : 24/04/2008 01:20

Paylaş: