Forum

Acronis farklı dona...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Acronis farklı donanıma dönüş sonrası mavi ekran

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar Acronis ile Hp serverımın image'ini oluşturduktan sonra yeni aldığım intel anakartlı servera Universal Restore ile dönüş yaptım fakat windows açılırken 0x0000007b hatası veriyor ve işletim bilgisayar yeniden başlıyor. Hp serverımda raid5 yapısı vardı intel anakrtlı yeni serverımda raid yapısı yok daha doğrusu raidsiz yapıya dönebilsem sonradan raid olayını halledeceğim ama bir türlü olmadı, sizce sorun ne olabilir. Sata sürücüsünü acronise göstersem bile sonuç değişmiyor. Aldığım image dosyasının içindeki diğer servera ait sürücü dosyalarından bu sorun kaynaklanıyor olabilirmi, eğer öyleyse bu sürücü dosyalarından nasıl kurtulabilirim?

Gönderildi : 23/11/2009 18:45

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba, hata kodunu arattirdinizmi, veya acronis support a kodu ve durumu mail attinizmi, bir yandan buradan cozum ararken bir yandan da uretici destegi almak yerinde olacaktir, ben karsilasmadigim icin direkt cozumu yazamiyorum ne yazikki.

Gönderildi : 23/11/2009 19:34

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Merhabalar Serkan bey evet hata kodu ile ilgili bilgilere baktım, Acronis tarafında da gerekli araştırmayı yaptım daha önce aynı sorundan post açılmış ama kullanıcılar yeni sistemin sürücülerini tanıtıp sorunu aşabilmişler, ben bu işlemi yapmama rağmen sorun devam ediyor, teşekkürler.

Gönderildi : 23/11/2009 19:46

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Makaleyi inceleyebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/11/23/acronis-universal-restore.aspx

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 23/11/2009 19:48

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Teşekkürler Uğur bey, makaleyi önceden okumuştum.

Gönderildi : 23/11/2009 20:31

Paylaş: