Forum

İp kamera kayıt ve ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] İp kamera kayıt ve izleme programı

12 Yazılar
9 Üyeler
0 Likes
4,233 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Arkadaşlar bildiginiz free ip kamera programı varmı? kayıt yapılan ve yapılan kayıtları izleyebilecegim bir program varmı? 

yardımlarınız için tesekkurler 

Gönderildi : 15/04/2008 17:15

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Evertech Xp.

Gönderildi : 15/04/2008 17:57

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Baska degişik seceneler varmı acaba?

Gönderildi : 17/04/2008 22:23

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Eğer bahsedilen konu bir ip kamera ise, codec ler söz konusu olacağından kameranın kendi programını kullanmak zorunda kalacaksınız.

Her codec türünü destekleyen geniş kapsamlı bir ücretsiz ip kamera programı bildiğim kadarıyla yok.

Gönderildi : 18/04/2008 14:54

(@emre-kovanci)
Gönderiler: 6
Active Member

merhaba benim de hem cctv hem ip kameralar bulunuyor bu iki teknolojiyi tek programda izlemem mümkün mü ? yaklaşık 5 ayrı yerden izlemek zorunda kalıyorum ve çok sıkıntı yaşıyorum bu duruma bir çözüm bulamadım yani hem ıp hem cctv kameraları tek bir program aracılığı ile izlemek istiyorum konu ile ilgili desteğinizi rica ederim. Herkese iyi çalışmalar.

Gönderildi : 06/10/2020 16:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Size bu kameraları satan şirketler sanki bu konuda daha bilgili olmalı değil mi? Örnek benim anladığım bir konu değil ama benim sattığım, destek verdiğim bir ürün hakkında gayet yeterli bilgiye sahibim, özetle bu alt yapıyı size kuran kişilere mutlaka bu tür istekler geliyordur ve tecrübe sahibidir, tabiki al-sat işi yapan bir firma değil ise, o zamanda bir sonraki ürün veya destke işinizde işini iyi bilen firmalar ile çalışmaya gayret gösterebilirsiniz.

Tabi ki bu konuda bilgisi olan üyelerimiz paylaşır ise o da güzel olur.

Kolaylıklar.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/10/2020 15:38

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

@emre-kovanci

Seetec programını öneririm. Mükemmel bir yazılım.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/10/2020 15:02

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici

Sağol Rıza, bende öğrenmiş oldum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/10/2020 15:16

(@ayhanozdemir)
Gönderiler: 474
Honorable Member

Gönderen: @www-rizasahan-com

@emre-kovanci

Rıza hocam merhaba,

Bahsettiğiniz yazılım nvr cihazlarını izleyip yönetebiliyor mu? Ücretsiz mi?

Gönderildi : 17/11/2020 17:41

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4340
Co-Helper

Gönderen: @ayhanozdemir

@emre-kovanci

Rıza hocam merhaba,

Evet marka, cihaz bağımsız bu tip yazılımlar. Tabi ki ücretsiz değil.
Digifort gibi başka global alternatifler de var. Bu tip yazılımlar çok ucuz değil marka bağımsız, genel etkin çözüm olarak tercih ediliyor. Bu tip ücretsiz bir yazılm ben görmedim mantıklı da değil zaten, bu uygulamaların daim güncellenmesi gerekiyor.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/11/2020 20:47

(@Zarifbulut)
Gönderiler: 172
Reputable Member

NVMS-1000 umarım tam olarak istediğin budur. Oldukça başarılı kayıtları izlemek, gerekli aksiyonları almak için başarılı. Lakin destekler mi ya da böyle bir durum var mı pek bilgim yok. Denemekte fayda var. Kozadan indirebilirsin.

Gönderildi : 18/11/2020 08:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Gönderen: @ayhanozdemir

@emre-kovanci

Rıza hocam merhaba,

Merhaba,

Yönetebilir ancak ücretsiz değil.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2020 10:10

Paylaş: