Forum

Avi to DVD Yazılım ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Avi to DVD Yazılım ne önerirsiniz.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba ;

Elimde kızım için çizgi film videoları var, hepsi AVi formatında ve 700 Mb videolar ( Parça parça 700 Mb x 100 video ) Şimdi bunları Nero ile DVD yapmayı düşündüm fakat Nero 700 md dvd video yapmak *.vob dosylarına vs. vs. çeviriyor ve oluyar sana 700 mb video 1 GB yada biraz daha üstü. E ben istiyorum ki bir DVD Medyaya ne kadar çok atarsam video o kadar DVD çöplüğünden kurtulurum. 30 DVD çizgi filmi yerine 10 DVD Çizgi film olsun istiyorum. Pinnacle, Ulead, Nero, ve en son olarak ta virüs yediğim ve sizden yardım almak için buraya yazdığım bir program Allok' un DVD programı idi. Sizden ricam bu 700 mb çizgi film videolarını DVD'diye sığdırmak. DVD Playerın Divx desteklemediği için DVD yapmak zorunda kalıyorum. 700 x 6 film = 4.2 GB olsun istiyorum. Böyle bir program varmıdır acaba. Görüntü kalitesi videonun org. neyse o olmalı. benim kız her işten geldiğimde ne oldu çizgi filmler baba diye diye ne diyeceğimi şaşırdım artık.

Saygılarımla.

Hayırlı iftarlar.

Gönderildi : 27/08/2009 20:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Format çevirileri sonrası mutlaka veri boyutu değişecektir, bu nedenle bire bir aynı boyutta dvd yapmanız mümkün değil . Ancak görüntü kalitesinden ödün vererek aynı boyutu yakalayabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/08/2009 21:29

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Allok AVI to DVD SVCD VCD Converter  bence işinizi görecektir

Gönderildi : 24/09/2009 16:50

Paylaş: