Forum

System32-Görev...

Bildirimler
Hepsini Temizle

System32-Görev yöneticisi-Program-Hex Editor

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
491 Görüntüleme
(@MehmetEmin)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Şimdi bir program düşünün(A programı diyelim), başka bir programın(B programı diyelim) açılmasını önlüyor. B programını yalnız çalıştırırken system32 aracılığıyla Windows görev yöneticisinde görünüyor her program gibi. Benim istediğim şeyse B programını hex editor gibi (veya başka programlarda olabilir önerilerinize açığım) bir proramla modifiye edip A programının B nin çalıştığını görmesin. A ve B programları aynı anda çalışsın. Nasıl yapılır nasıl edilir, yardımcı olursanız sevirim...

Gönderildi : 16/08/2009 23:23

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

İstekleriniz doğrultusunda bir yazılım hatırlamıyorum direkt müdahele ile isteğinizi karşısın diyorsunuz ama sanmıyorum

Ama farklı yazılımlarla sys yonetimindeki işlemler kısmındaki çalışan programcıkları yönetebilirsin.

process-explorer diye bir şey hatırlıyorum

Gönderildi : 17/08/2009 02:27

(@MehmetEmin)
Active Member
Konu başlatıcı

Bu program işime yarayacak gibi geliyor bana, şimdi programı kurcalamakla meşgulum de, biraz daha yardımcı olabilirseniz, çalışan B programını nasıl gizlerim ve A dan korurum. Bu gece bana uyku yok gibi:D

Gönderildi : 17/08/2009 05:02

(@MehmetEmin)
Active Member
Konu başlatıcı

B programı sağ tıklayıp properties i seçiorum, orada strings sekmesi var, buradan find komutu ile programın adının yazdığı bölgeleri nasıl değiştirebilirim?

Gönderildi : 17/08/2009 05:47

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Tam olarak kullanmadım help menüsünden bakınız detayları bulursunuz.

Gönderildi : 17/08/2009 21:38

Paylaş: