Forum

Openfire , Wildfire...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Openfire , Wildfire , Spark Program Linkleri Yardım

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
492 Görüntüleme
(@tahirkemal)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Hakan beyin anlattığı sistemi kurmak istiyorum fakat programlara ulaşamadım bana ulaştırabilecek varsa sevinirim yardımlarınızı bekliyorum (pandion programının linki çalışıyor diğerleri malesef çalışmıyor)

Gönderildi : 06/08/2009 18:40

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Merhaba;

Sunucu için openfire istemci için spark işinizi görecektir.

http://www.igniterealtime.org/downloads/index.jsp

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 07/08/2009 12:28

(@tahirkemal)
Active Member
Konu başlatıcı

cevabınız için teşekkür ederim wildfire ve sparkın linklerine ulaşıp kurulumu yaptım kullanıcı hesapları oluşturdum tam inceleme fırsatım olmamasına rağmen ufak bi göz attım bir kullanıcı aynı anda birden fazla kişiye mesaj atabiliyormu bunu actions un altında start conferenceden 2 kişiyi konferansa ekleyerek denedim fakat yazdıgım mesaj karsı tarafa ulasmadı tek bi kişiye mesaj attıgımda ulasıyor birde toplu dosya gondermek mumkunmu ?

Gönderildi : 07/08/2009 20:30

(@tahirkemal)
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar yardımınızı hala bekliyorum birden fazla kişiye mesaj gondermek istiyorum sanırım konferans tan yapmam gerekiyor fakat konferansa kişi ekle dediğimde şöyle bir uyarı alıyorum   Unable to locate the conference service.Ne yapmam gerekiyor?

Gönderildi : 10/08/2009 17:40

(@tahirkemal)
Active Member
Konu başlatıcı

yokmu yardım edecek arkadaşlar

Gönderildi : 11/08/2009 19:41

(@TurgutOZ)
Gönderiler: 11
Eminent Member

Kontrol panelinden konferans gorusmelerını enable edersen yapabılecegını dusunuyorum...

Gönderildi : 28/09/2009 21:12

(@yelizkaraagac)
Gönderiler: 94
Estimable Member

Merhaba

Openfire ve wildfire farklı programlar mıdır ? wildfire olarak bir program bulamadım.

Gönderildi : 18/03/2013 19:37

(@sahinsoylemez)
Gönderiler: 20
Eminent Member

cevabınız için teşekkür ederim wildfire ve sparkın linklerine ulaşıp kurulumu yaptım kullanıcı hesapları oluşturdum tam inceleme fırsatım olmamasına rağmen ufak bi göz attım bir kullanıcı aynı anda birden fazla kişiye mesaj atabiliyormu bunu actions un altında start conferenceden 2 kişiyi konferansa ekleyerek denedim fakat yazdıgım mesaj karsı tarafa ulasmadı tek bi kişiye mesaj attıgımda ulasıyor birde toplu dosya gondermek mumkunmu ?

konferans odası açıp listeden konuşmaya kişileri alabilirsin ,  toplu dosya gönderimi yapılmıyor sanırım.

Gönderildi : 19/03/2013 13:31

Paylaş: