Forum

Acronis Snap Deploy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Snap Deployu Niçin KuLLanıoruzda Acronisin Diğer ürünlerini kullanmıoyruz

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
408 Görüntüleme
(@alimxd)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

Acronis Snap Deployu Niçin KuLLanıoruzda Acronisin Diğer ürünlerini kullanmıoyruz?

Aynı işlemleri yapıbılıolar fakat nıye universal restore yerıne Snap Deploy

Cvplarınız İçin Teşekkürler 

Çözümpark Olmasa napardık

Gönderildi : 21/05/2009 20:52

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Sn. Alimxd,

Bilinçsiz soru soruyorsunuz farkında mısınız bilmiyorum.

Siz tüm sorularınızı bir yere not alın ama hepsini bölüm bölüm. Sonra bir çatı altında sorun bizde parça parça uğraşmayalım.

Sorunuza gelince :

"Acronis Universal Restore " bu tanımı snap deploy için sorduğunuzu varsayıyorum çünkü hemen hemen tüm acronis ürünlerinde universal restore var. Zaten tek anlamı şu herhangi bir donanıma bağlı olmayan anlamını taşır.

Acronis Snap Deploy kullanılarak birden çok bilgisayara aynı anda aynı imaj dosyasını göndererek hızlı bir kurulum oluşturabilirsiniz. Hatta siz önce bir imaj dosyası hazırlıyorsunuz hazırladığınız bu imaj dosyasında isteğinize bağlı olarak gerekli değişiklikleri yaparak kurulumu yaptırabiliyorsunuz. Eğer ortamınızdaki donanımlar birbirinden farklı ise burada universal kullanmak tamamen sizin yararınıza olacaktır.

Gönderildi : 22/05/2009 01:04

(@alimxd)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

hocam Sorum Şu :

Acronis Snap Deployu Niye Kullanıoruzda Universal restoreyi kullanmıyoruz

Gönderildi : 22/05/2009 03:22

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Sn. Alimxd,

Konu başlığını neden değiştirdiniz! Ayrıca sorduğunuz soru saçma sapan bir soru. Universal restore bir eklenti ayrıca bir program değil. Bu eklenti ile donanımsal bağımsız geri yükleme yapmanızı sağlıyor. Snap deploy ise ağ üzerinden RIS gibi kurulum yapmanızı sağlıyor. Neden RIS yerine snap deploy derseniz snap deploy kullanımı daha kolay birden farklı imaj oluşturabiliyorsunuz v.s.

Konuyu daha fazla ayrıntılamıyorum çünkü siz kavramlarda zaten hata yapıyorsunuz.

Gönderildi : 22/05/2009 13:04

Paylaş: