Forum

McAfee ePolicy Orch...

Bildirimler
Hepsini Temizle

McAfee ePolicy Orchestrator Sorunu

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
408 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Sistemden McAfee mevcut ve client'lara agent ile dağıtım söz konusu ancak ePO Server!a malesef log on olamıyorum tuhaflık ise daha önce aynı username ve password ile log on oluyor olmamdı , nasıl log on olabilirim? Teşekkür ederim.

Sistem : MS SBS 2003 , ISA 2000 , McAfee 8.5 ve ePolicy Orchestrator 3.6.1 mevcut

Saygılarımla,

Tolga

Gönderildi : 12/05/2009 17:21

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Logon olamıyorum diyorsunuz. Bunun birsürü nedeni olabilir

Önemli olan, logon olmaya çalışırken karşılaştığınız şey ne ? bu hata olabilir uyarı olabilir veya başka bişey olabilir

Gönderildi : 12/05/2009 19:18

(@SeckinDEMIR)
Gönderiler: 67
Trusted Member

Merhaba,

McAfee ePO servisleri ve SQL Server'in çalıştığından emin olunuz. Genelde bu tip sorunlar servislerin stop olmasından kaynaklanır. Servisleri start olmuyor ise mutlaka SQL Enterprise Manager ile epo veritabanının var olduğunu ve aktif olduğunu kontrol ediniz. Her şey normal görünüyor ise ODBC ile authentication olayını kontrol edin, bu authentication ile erişebiliyorsanız epo database içerisinde bulunan konfigurasyon aracanı çalıştırarak ePO server ile SQL Server bağlantısını tekrar set ediniz.

Kolay gelsin 

Gönderildi : 14/05/2009 22:03

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Benzer bir sorun şu an bende yaşamaktayım. Tüm SQL,Apache servisleri çalışır durumda. Kontrol ettim. Fakat bazı forumlara göre bu şifrenin resetlenmesi pek olası değilmiş. 🙁 Bu konuda bilgisi olan var mı acaba??

Gönderildi : 10/09/2009 16:32

Paylaş: