Forum

Acronis Server İmaj...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis Server İmaj Hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
322 Görüntüleme
(@yahyadursun)
Gönderiler: 156
Estimable Member
Konu başlatıcı

Slm arkadaşlar Acronis ile win2003 R2 nin ful backup alıyorum. Backup gece çalışıyor sabah geldiğimde bitmiş oluyor alınan backup un boyutuna bağktığımda 18Gb ama içerisine girdiğimde C sürücüsü ve belirtmiş olduğum xxx dosyası var içlerine girdiğimde bom boş virüs vardır diye bir sonraki gün tarattım kaspersky ile fakat daha sonra aldığı backup lar bile boş bunun nedeni nedir acaba teşekürler...

Gönderildi : 11/05/2009 22:34

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Yahya Bey,

Konuyu yanlış yere açmışsınız ilgili alana taşıyorum lütfen daha dikkatli olunuz.

Sorunuza gelince yedek işlemini oluştururken yedek almada hariç bırakılacak dosyaları işaretlediyseniz ilgili dosyaları göz ardı edecektir. Öncelikle oluşturduğunuz zamanlandırılmış backup kontrol ediniz veya yeniden bir zamanlandırılmış görev oluşturunuz.

Ayrıca almış olduğunuz yedeğinizi doğrulatarak kontrol ediniz. Almış olduğunuz yedeğinizi mount ederken mount işlemini bekliyor musunuz yoksa yarıda kesip bu şekilde mi bakıyorsunuz.

Son olarak elinizdeki build versiyonunun yeni versiyonu olup olmadığının kontrolünü yapınız varsa yeni versiyonu yükleyiniz.

Gönderildi : 12/05/2009 02:07

Paylaş: