Haberler

BT Altyapınız Organize Saldırılara Hazırlıklı mı?

-Harvard Business Review’a göre siber suçların bütün uluslara olan toplam maliyeti 1Trilyon dolardan fazla,
-Dünya ekonomi forumunun 2019’daki raporuna göre siber saldırılar dünyadaki en yıkıcı üçüncü tehdit haline gelmiş durumda,
-Ülkemizin durumunu değerlendirdiğimizde ise, Safety Detectives’in 2019 yılında yaptığı, en çok fidye yazılım saldırısına uğrayan dünya ülkeleri sıralamasında ikinci sıradayız.

Oysaki, kurumların sadece 1/4’i siber ataklara karşı kademeli bir güvenlik stratejisi geliştirmiş bulunmaktalar. Pandemiyle birlikte, daha çok kişinin, daha çok cihaz üzerinden dağıtık yapıda çok daha fazla ve çeşitli veriyi kullanması dolayısıyla içinde bulunduğumuz dönemde siber atak riski katlanarak artmakta. Saldırı mekanizmaları ise, çok daha kompleks hale gelmiş durumda.

Sizleri bu konuları tartışacağımız webinarimize davet ediyoruz.

Neden Katılmalısınız? Neleri Tartışacağız?:

•Kademeli ve proaktif bir altyapı güvenlik stratejisi oluşturmanın ipuçları,
•Yeni nesil siber kurtarma kasası yaklaşımı,
•Operasyonunuzu en kısa sürede ayağa kaldırmanızı sağlayacak son yedekleme, yazılım ve donanım teknolojileri ve Siber Kurtarma Çözümü

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/4416037291192/WN_7Eql-1dJTbiqD8hnTa9Q2w

Tekrar İzlemek İsterseniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.