Haberler

Azure Öğrenmek İsteyenler için Ücretsiz Kaynak

Son 10 yıldır bulut bilişim alanında çalışan birisi olarak özellikle pandemi döneminde bulut bilişimin gücünü bir kez daha görmüş olduk. Hatta benim gibi uzun süre bu teknolojiler ile ilgili çalışan uzmanların dışında ciddi manada bulut teknolojilerine uzak olan bilişim sektörü çalışanları dahi bu konuda ciddi manada fikir değiştirmiş durumda. Anlık kaynak sağlama, ihtiyaca göre kapasite artışı, kullandığın kadar öde ve ihtiyaç duymadığında tekrar kapatma gibi özellikleri ile bulut bilişim bu covid nedeni ile evlerimizde olduğumuz ve anlık iş ihtiyaçlarına hızlı cevap vermemiz gereken dönemde ne kadar önemli bir teknoloji olduğunu gösterdi. Her zaman söylediğim gibi içinde bulunduğunuz sektör, regülasyonlar, şirker ihtiyaçları veya maddi imkanlar ne olursa olsun bulut teknolojilerini öğrenmek çok kıymetli. İşte tam bu noktada sizlerle süper bir kaynak paylaşmak istiyorum. Gerçekten A’ dan Z’ ye Azure ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri içeren bir E-Book için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.cozumpark.com/download/AzureforArchitects.pdf

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.