Haberler

Apple, Orta Düzeyli Smartphone Pazarının Payını Arttırmak İçin Mart 2020’de 4.7 inç iPhone 8’i Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Apple, gelecek yılın başında 4.7 inç iPhone 8’in yeni bir sürümünü piyasaya sürecek olan akıllı telefon pazarındaki payını artırmak amacıyla güncellenmiş dahili yayınlarla başlatacak  . Tayvan merkezli Fubon Securities Investment Trust’tan kaynaklara atıfta bulunan EDN , Apple’ın gözden geçirilmiş iPhone 8’in 2020 Mart’ında piyasaya sürdüğü iPhone 8’in 4,7 inç LCD ekranını koruyacağını, ancak tek lensli bir arka kamera olan A13 işlemciye sahip yeni bir PCB tasarımı içereceğini söylüyor ve 128 GB temel depolama alanı. Tüm siparişlerin üreticiye Pegatron’a ulaşması ile birlikte üretim birimlerinin 20 milyona ulaşması bekleniyor.Yeni 4,7 inç iPhone 8’in 649 dolar civarında agresif bir fiyat etiketine sahip olacağına inanıyor. Apple, Oppo ve Vivo gibi Çin rakipleriyle kaybettiği orta seviye pazardaki payını artırmaya çalışıyor.

Apple’ın amiral gemisi iPhone XS , XS Max ve XR cihazları pazarlamasına hâkim, ancak şirket daha ucuz olan iPhone 7 serisinin yanında daha düşük maliyetli seçenekler olarak başlangıçta 2017 yılında piyasaya sürülen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı sunmaya devam ediyor . 

Kaynak :
https://www.macrumors.com/2019/04/17/apple-launch-new-4-7-inch-iphone-8-2020/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.