Haberler

Apple, AirPods Pro İçin Değişim Programı Başlattı

Apple, Ekim 2020 tarihinden önce üretilen AirPods Pro kablosuz kulaklıkların ses sorunları için ücretsiz değişim programı başlattı. Eğer kullanıcıların kulaklıklarında herhangi bir sorun tespit edilirse sağ / sol veya her iki kulaklık teki de ücretsiz olarak değiştirilecek.

Resmî web sitesi üzerinde bir destek sayfası açan teknoloji devi, sayfada AirPods Pro birimlerinin küçük bir yüzdesinin ses sorunları yaşayabileceğini söylüyor. Şirket, bu sorunlardan etkilenen birimlerin Ekim 2020 tarihinden önce üretildiğinin de altını çiziyor.

Ses sorunlarından etkilenen AirPods Pro’larda görülen problemler neler?

Web sitesinde yer alan bilgilere göre ses sorunlarından etkilenen bir AirPods Pro’larda aşağıdaki problemlerden biri veya birkaçı görülebilir:

  • Cızırtılı / Statik Sesler – Gürültülü ortamlarda, egzersiz yaparken veya telefonda konuşurken artan cızırtılı veya statik sesler.
  • Aktif Gürültü Engelleme (ANC) Beklendiği Gibi Çalışmıyor – Bas seslerinde kayıp, arka plan seslerinde artış. Örneğin sokak veya uçak gürültüsü.

Şirket, yukarıdaki problemlerden herhangi birinden veya birkaçından etkilenen AirPods Pro’lara (sol, sağ veya her iki tek) Apple veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı tarafından ücretsiz olarak hizmet verileceğini, başka hiçbir AirPods modelinin bu programın parçası olmadığını söylüyor.

Eğer bu maddelerde bulunan bir hatayı yaşıyorsanız, size en yakın yetkili Apple servisine başvurarak kapsamlı bir destek alabilirsiniz.

Kaynak

Apple Destek Sayfası

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Netflix, Amerika’da Abonelik Ücretini Arttırıyor

FBI ve DHS, Sağlık Kuruluşlarını Fidye Saldırılarına Karşı Uyardı

Yapay Zeka, Asemptomatik Covid-19 Tespiti Yapabilecek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu