Haberler

AnTuTu Kasım Ayının En İyi Android Telefonlarını Açıkladı

Teknoloji ürünlerine performans testleri uygulayıp aylık periyotlarla sıralama yapan AnTuTu, Kasım ayı raporunu açıkladı. Kasım ayının en iyi Android telefonları içeriğimizde.

En İyi Android Telefonlar

AnTuTu, akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi teknoloji ürünleri için hız ve performans testleri gerçekleştirip çeşitli kategorilerde puanlama yaparak bir sıralama hazırlıyor. Platform, Kasım ayı sonu itibariyle en iyi Android telefon modellerini sıraladı. Listedeki modeller global pazarda satışa sunulan ürünlerden oluşuyor. Ülkemizde satışı olmayan modellerin de bu listeye dahil olduğunu belirtelim.

En iyi Android telefonlar – Kasım 2022

AnTuTu’nun Android sıralamasında ilk sıra geçtiğimiz ay olduğu gibi yine Asus Rog Phone 6’ya ait. Asus’un oyun telefonu olarak lanse ettiği model, 16 GB RAM bellek ve 512 GB depolama alanına sahip. Snapdragon 8 gen 1 işlemciden güç alan telefon işlemci, GPU ve depolama seçenekleriyle rakiplerinden daha fazla puan alarak zirvedeki yerini korudu.

Listenin ikinci sırasında yine bir Asus modeli yer alıyor. 8 GB RAM bellek ve 256 GB depolama alanına sahip Asus Rog Phone 6 Pro, kullanıcı deneyimi puanlamasında tüm rakiplerinden daha fazla puan topladı. En iyi Android telefonlar sıralamasında üçüncü sırada 16 GB RAM bellek ve 256 GB depolama alanına sahip Asus Zenfone 9 bulunuyor. Tayvan merkezli teknoloji devi Asus, listenin ilk 3 sırasında yer alarak önemli bir başarıya imza atıyor.

Sıralamanın dördüncü basamağında Xiaomi’nin yakın zamanda piyasaya çıkardığı Mi 12T Pro modeli yer alıyor. İlk 3’te yer alan modellerde olduğu gibi Snapdragon 8 gen 1 işlemciden güç alan model 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip. Listenin beşinci sırasında yer alan Nubia Red Magic 7, altıncı sırasında yer alan Xiaomi Black Shark 5 Pro, yedinci sırasında yer alan Motorola Edge 30 Pro, sekizinci sırasında yer alan Vivo X80 ve dokuzuncu sırasında yer alan Motorola Edge X30’un Türkiye pazarında henüz satışı bulunmuyor.

Onuncu sırada ise Samsung’un katlanabilir modeli Galaxy Z Fold4 5G yer alıyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip model Snapdragon 8 gen 1 işlemciden güç alıyor. Toplam 154 modelin yer aldığı sıralamayı linke tıklayarak AnTuTu resmi sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Çok Satılan Android Telefonlar Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu