Haberler

Amazon Prime Day İndirim Günleri Sona Eriyor

Amazon’un geleneksel etkinliği Amazon Prime Day yarın itibari ile (25 Temmuz) sona erecek. Festivalde 28 farklı kategoride yüzlerce ürün için indirim fırsatı bulunuyor.

Amazon Prime Day

Global e-ticaret platformu Amazon, 2015 yılından bu yana Amazon Prime Day isminde bir alışveriş festivali düzenliyor. Belirlenen ürünlerde indirim fırsatı tanıyan etkinlik, sitede Prime üyelik modeline sahip kullanıcılara özel. Amazon Prime Day etkinliği bu yıl tüm Dünya’da 12 – 13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşti. Amazon’un bu etkinliği ülkemizde daha geç bir tarihte ve daha uzun süreli gerçekleştiriliyor. Tüm Dünya’nın aksine 7 gün sürecek etkinlik için son gün 25 Temmuz.

Amazon Prime Day Alışveriş Festivali

Amazon, Prime Day etkinliğini bu yıl sekizinci kez düzenliyor. 12 – 13 Temmuz tarihleri arasında yapılan festival ülkemizde 18 Temmuz’da başladı ve 1 hafta boyunca sürecek. Festival süresince alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar indirimlerden yararlanabilmek için Amazon Prime üyeliğine sahip olmak zorunda. Prime üyeliği için 30 günlük deneme süresinden yararlanabilir ya da 7.90 TL karşılığında üyelik satın alabilirsiniz.

Etkinlik süresince 28 farklı kategoride yüzlerce üründe indirim bulunuyor. Özellikle elektronik ürünlerde ve yazılım ürünlerinde ciddi indirimler mevcut. Amazon Prime üyeliğinizle birlikte alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo, hızlı teslimat gibi seçeneklerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca etkinlik boyunca alışveriş yapılan kişiler arasında yapılacak çekilişlerle çeşitli ödüller de dağıtılacak. Amazon, bu yıl Türkiye’de gerçekleşen etkinliğinde Pascal Nouma, Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Hakan Bardak, Meryem Can ve Mert Başka gibi ünlü simaları reklam yüzü olarak seçmiş. Yapılan çekilişlerin kazananları bu ünlü simalarla farklı etkinliklerde bir araya gelme şansı yakalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu