Haberler

Hepsiburada Premium Fırsatlarıyla Kullanıma Açılıyor

Hepsiburada yeni abonelik servisi Hepsiburada Premium’u yayınladı. Yeni güncelleme aktif olarak online alışveriş yapanlara fazlasıyla fırsat yaratacak.

Türkiye’nin en aktif e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan Hepsiburada, kullanıcılarına bambaşka imkanlarla geliyor. Fırsat yaratma yarışında platformlar rekabet halinde olduğu için özel günlere, fırsatlara ve kampanyalara çokça önem göstermektedir. Bu konuda kendi alanını genişletmek isteyen Hepsiburada, Hepsiburada Premium ile birçok farklı özellik getireceği yeni abonelik sistemini kullanıcılarına sundu.

Hepsiburada her geçen gün pazar payını artırmak için çalışan bir sistemdir. Sistem içerisinde her üyeye sunulan Hepsipay ve Efsaneler kulübü özelliklerine yenisi daha ekleniyor. Bünyesine katacağı yeni seçenek özellikle aktif olarak kullanım sağlayan her üyeyi mutlu edecek nitelikte. Hepsiburada Premium ismi verilen bu ayrıcalık, bu hafta içerisinde kullanıma sunularak bütün üyelerin pek çok fırsattan yararlanmasını sağlayacak.

Hepsiburada Premium Neler Sağlayacak?

Hepsiburada Premium, ayrıcalıklı fırsatların ve hizmetlerin olduğu eşsiz bir alan haline getirilmiştir. Günlük hayatta devamlı olarak online alışveriş yapan kişiler bu özellik sayesinde birçok özelliğe anlık şekilde erişim sağlayabilecek. Sisteme sahip olmak için belirlenen ücret aylık 9,90 TL olarak karar verildi. İstediğiniz zaman iptal etme seçeneğini de sunan şirket, her siparişinize özel fırsatlar yaratmaya da devam ediyor.  

Hepsiburada Premium’a geçmeniz ile birlikte belirli başlı özellikler kazanırsınız. Bunun en büyük ayrıcalığı normal kullanıcılara göre daha fazla seçken yapıya ait olmanızdır. Premium yeniliğinde anlık olarak aşağıda olan seçenekler bulunuyor.

  • BluTV’yi ücretsiz izleme fırsatı.
  • Çağrı Merkezine bağlanmada öncelikli olma.
  • Randevulu teslimattan ücretsiz faydalanma.
  • Bedava kargo fırsatı.
  • %3 Hepsipapel kazanmak.
  • İadeleri kapıdan ücretsiz olarak yapma.
  • Lastik Kapımda servisinden ücretsiz faydalanma.
  • %50 indirimli Fixpack paketleriyle garantide olma.  

Kaynak

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.