Haberler

Acun Ilıcalı’dan Netflix’e Yeni Rakip: Exxen

Türkiye’de hızla büyüyen dijital video platformlarına bir yenisi daha ekleniyor.

TV 8′ in sahibi Acun ILICALI bugün Instagram’da yeni video platformu Exxen’i duyurdu. Platformla ilgili herhangi bir detaya yer verilmeyen gönderide, yakın zamanda Türkiye’de izleyiciler için kullanıma sunulacağı belirtildi.

Türkiye’de gün geçtikçe büyümeye devam eden dijital platformlara rakip olarak ortaya çıkacak olan Exxen’i, güçlü pazar payına sahip olan Netflix’ten pay kapabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Acun ILICALI son dönemde yaptığı programlarla büyük bir izleyici kitlesine hitap ederken, açılacak dijital video platformu ile yeni kuşağı yakalamak da istiyor. Hali hazırda Master Chef, Survivor ve O Ses Türkiye gibi büyük yapımları elinde bulunduran Acun ILICALI, yeni dijital platformuyla da büyük bir abone sayısına ulaşacağı tahmin ediliyor.

İnternete erişmenin kolaylaştığı günümüzde, izleyicilerin alışkanlığı da yeniden şekillenmeye başlamıştı. Televizyonlardaki tek düzelikten sıkılan izleyiciler, “istediğin an istediğini izle” mottosuyla internetteki video izleme sitelerine rağbet göstermişti. Başarılı iş adamı Acun ILICALI’nın bu trendi de yakalaması kaçınılmaz görünüyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu