Haberler

Açık ofislerde dahi Çalışma Ortamını %90 Sessizleştiren Klavye ve Mouse Seti

Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti evde ya da açık ofislerde çalışanlar için klavye ve mouse gürültüsünün %90’ından fazlasını ortadan kaldırıyor. 

Logitech, değişen çalışma sistemlerinde çalışanlara daha odaklı olabilecekleri bir ortam sağlamak amacıyla yeni teknolojiler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirketler, çalışanlarını motive etmek ve verimliliklerini artırmak amacıyla da teknik ekipmanlarının kalitesini ve fonksiyonelliğini önemsiyor. Çalışanların masasında kullandığı bilgisayar kadar, gelişmiş özelliklere sahip mouse ve klavye de üretkenliğe ve odaklanmaya büyük katkı sağlıyor. Hem açık ofislerde hem de evde odaklanabilmek için önemli detaylardan bir tanesi de sessizlik. Logitech’in Patentli ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisine sahipMK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, hem kalabalık iş ortamlarında hem de tek başına çalışanlar için sessizlik ihtiyacını tam olarak karşılıyor.

Sessiz tıklama teknolojisi, dayanıklı ve konforlu tasarım

MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, %90dan fazla gürültü azaltma özelliği sayesinde evde ya da ofiste çalışanlara tıklama sesi olmaksızın benzer tıklama ve yazma deneyimi sunuyor.’ Sıvıya karşı dayanıklı tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken set, 36 aya kadar pil ömrü sağlıyor. Sağlam ayaklara sahip klavye kişisel ihtiyaçlara göre eğim alabiliyor. Rahat ve kompakt mouse’un yumuşak kaydırma tekerleği ise bu sessiz deneyimi tamamlıyor. Mouse, 18 aylık pil ömrünün yanı sıra üzerinde açma ve kapama tuşları bulunduruyor. 8 kullanışlı kısayol ve tam sayısal tuş takımı ile donatılan klavyesi iş süreçlerini çok daha kolay hâle getiriyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan set, özellikle kolay kullanımıyla iş bilgisayarlarında aranan kompakt ve sade anlayışa eşlik ediyor. Sunumlardan rapor hazırlamaya, metin yazmaktan görsel düzenlemeye kadar pek çok iş sürecinde avantaj sağlıyor.

Açık ofislerde iş performansını yükselten ikili Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti, tasarımından işlevlerine kadar özellikle açık ofis ortamlarında çalışanlar için kullanışlılık ve fonksiyonellik açısından öne çıkıyor. Ergonomisi ve sessiz tuşları ile gürültülü ortamlarda dikkat dağıtan sesleri engelleyerek iş performansına odaklanıyor. Rahatsız edici tıklama ve yazma sesleri ve bu seslerden oluşan uğultu olmadan tam konsantrasyon sağlıyor. Klavye & Mouse Seti, kablosuz özelliği sayesinde metrelerce uzaktan dahi çalışabiliyor. 10 metre çalışma mesafesine sahip set, güçlü 2,4 GHz kablosuz bağlantısı sayesinde kesinti ve gecikmelere son veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.