Haberler

Yenilikçi Dijital Stratejiler: Yeni Gerçekliğe Göre Evrimleşme

IDC Türkiye CIO Summit, 2010 yılından itibaren sizlerin destekleri, sektöre ve trendlere yön veren içerikteki sunumları, paylaşım ortamları, iş ortaklığı yaptığı pazar lideri teknoloji tedarikçileri ile BT konusunda en kapsamlı platform haline gelmiştir.

Kamu ve özel sektörden önde gelen kurumların üst düzey BT yöneticilerinin, profesyonellerinin ve iş birimleri yöneticilerinin ağırlanacağı zirvemizde; dijital ekonominin geleceği, işin geleceği, dijital dönüşüm, inovasyon yönetimi, uzaktan çalışma, veriye dayalı iş modelleri, siber güvenlik, nesnelerin interneti, robotik süreç otomasyonu, yapay zeka, büyük veri ve analitik, bulut bilişim ve mobilite gibi teknolojilerin şirketlerde gerçek hayatta sağladığı verimlilik ve şirketlerin iş yapış şekilleri üzerine tartışacağız. 

Toplam 100 konuşmacı ile 4 paralel salonda 12 oturumun yer alacağı zirvemizde 60 kurumdan 295 projenin yarıştığı “IDC Türkiye CIO Ödül Töreni” canlı olarak yayınlanacak, jurimiz ve akademisyenler tarafından değerlendirilerek ilgili kategoriler altında ödül almaya hak kazanan kurumlara ödülleri takdim edilirken, yılın CIO’su ödülü de sahibini bulacak.

Kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.