Haberler

Xiaomi Mi Band 7 Pro Fiyat ve Özellikleri Kesinleşti

Teknoloji dünyasının gelişmesinde büyük rol oynayan Xiaomi, bugün yeni bir ürününü daha tanıttı. Xiaomi Mi Band 7 Pro’yu tanıtan marka harika yeniliklerle tekrar karşımıza çıkıyor.

Xiaomi, giyilebilir teknoloji aletlerinde bugüne kadar farklı adımlar izlediği görülmektedir. Bünyesine kattığı bütün ürünlerinde insanların yararına bir şeyler sunarken gündelik hayatı da kolaylaştırma çabalarında oldu. Marka, akıllı bilekliklerinde zirveyi oynayacağı Xiaomi Mi Band 7 Pro’yu yeni bir konuşmada bütün kullanıcılarına tanıttı.

Çin kaynaklı dev teknoloji şirketi, bugün düzenlenen konferansta son model akıllı telefonlarını ve bilekliklerini yayınladı. İçerik olarak büyük bir adım kat ederek kullanıcıların dikkatini çeken pek çok özelliği mevcut. Geçmiş modellerinde herkesi hüsrana uğratan durumlar söz konusu olsa da Mi Band serisi bu sefer harika şekilde karşımıza çıkıyor. Cihazın açıklanan verilere göre vergisiz biçimde 1000 TL’ye yakın olacağı söylendi. Çıkış tarihi hakkında ise net bir konuşma yapmayan Xiaomi, yakın zamanda bütün Dünya’ya satışa sunacağını da duyurdu.

Xiaomi Mi Band 7 Pro Özellikleri

Akıllı bileklik veya konuyu daha da açacak olursak giyilebilir teknolojiler gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Xiaomi bu konuda özellikle bünyesine kattığı her cihazı bambaşka özelliklerle sunmakta. Bunlardan bir tanesi olacak olan ve yeni modeli olarak tanıttığı Xiaomi Mi Band 7 Pro oldukça etkin yapıya sahip. Geçmiş serilere göre büyük ilerleme kaydeden marka bu sefer büyük bir ekranla karşımıza çıkıyor.

Yapılan açıklamalarda cihazın 1.64 inç ekranı, 280×456 çözünürlüğü ve suya dayanıklı bir yapısının olacağı söylendi. Bunlarla birlikte suya dayanıklık basıncının 5 ATM kadar olduğu da bilinen seçenekleri arasında yer alıyor. Dolum süresi olarak ise kullanıcılara hızlı şarj imkanı sunan Xiaomi, yaklaşık 1 saatte pil durumunu %100 konumuna getirecek. Yakın tarihte yayınlanacak olan akıllı bileklik, Türkiye’de de ön satışa sunularak kullanıcılarıyla buluşacak.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu