Anasayfa » Windows Server 2008 Desteği Sona Eriyor: Hazır mısınız?

Makaleyi Paylaş

Blog

Windows Server 2008 Desteği Sona Eriyor: Hazır mısınız?

Microsoft® Windows® Server 2008 desteğinin sona erme tarihi hızla yaklaşırken birçok kuruluş çok yakında kendilerini saldırıların öncelikli hedefi haline gelmiş bir durumda bulabilir.

Desteğin sona erme tarihinden itibaren, Microsoft artık yeni tehditler ve güvenlik açıklarına karşı ek güvenlik güncellemeleri ve düzeltmeler yayınlamayacak. Eski sistemleri saldırı için kolay hedef olarak gören siber korsanlar bu durumun farkındalar. 2017 yılında meydana gelen WannaCry saldırısında etkilenen sunucuların büyük bölümü Microsoft® Windows® Server 2003 gibi kullanım ömrünü tamamlamış eski Windows sistemleri kullandıkları için bu saldırıya karşı savunmasız kaldı.

Ancak, Trend Micro olarak kritik sistemlerinizi ve uygulamalarınızı taşımanın her zaman kolay ve mümkün olmadığını biliyoruz. XGen™ güvenliği ile desteklenen Trend Micro™ Deep Security™ çözümü, sistemlerinizi Microsoft desteğinin sona ermesinden etkilenmeden güvenli hale getirmeniz için güçlü ve otomatik tehdit koruması sağlıyor.

Desteği sona eren sistemlerinizi güvenli hale getirme hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Deep Security’nin sanal yama özelliğinin uygulamalarınızı veri merkezi ve hibrit bulutta otomatik olarak sorunsuz bir şekilde güvence altına alarak, sistemlerinizi yeni tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı korumanıza nasıl yardımcı olacağını öğrenmek için End of Support Doesn’t Have to Mean End of Security” (Desteğin Sona Ermesi Güvenliğin de Sonuna Gelinmesi Anlamına Gelmiyor) başlıklı teknik inceleme dokümanımıza göz atın.

Teknik İncelemeyi İndirin

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>