Haberler

Windows 11 Piyasaya Sürülmeye Bir Adım Daha Yaklaştı

Microsoft en son Insider build’in Beta Kanalına yükseltilmesiyle Windows 11’in daha kararlı hale geldiğini ve piyasaya sürülmeye yaklaştığını duyurdu. Microsoft, Windows 11 Insider Preview Build 22000.100, Beta Kanalında Insider’lara sunulmaya başladı.

Windows 11 yeni bir kullanıcı arayüzü, yeni bir başlat menüsü, geliştirilmiş dosya gezgini, windows widget’ları, yeniden tasarlanmış sanal masaüstleri ve daha pek çok şeyle birlikte geliyor.

Windows 11, dünya çapında 2022’nin başlarında piyasaya sürülmeye başlayacak olsa da, Haziran 2021’in sonlarında windows’un yeni sürümü olarak zaten müşterilerin kullanımına  sundu. Windows 11 artık Windows Insider programına kayıtlı tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve herhangi bir Windows 10 bilgisayarına kurulabilir.

Kaynak: bleepingcomputer.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.