Haberler

Valorant Mobil Platformlar İçin Geliştiriliyor

Valorant oyununun mobil platformlara geleceği duyuruldu. Daha çok oyuncuya hitap etmek isteyen Riot Games, oyunun mobil sürümünü hazırladıklarını açıkladı.

Geliştiriciliğini Riot Games’in yaptığı popüler FPS oyunu Valorant, şimdide cep telefonlarımıza geliyor. Şirketin bu kararı oyun severler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Birinci yılını kutlayan Valorant hakkında Riot Games bir kaç istatistik paylaştıktan sonra mobil oyun severler için güzel haberi de vermiş oldu. Şirket, mobil sürüm hakkında şimdilik herhangi bir detay paylaşmadı.

PC tarafında ayda 14 milyon aktif kullanıcıya ulaştıklarını açıklayan oyunun baş tasarımcısı Anna Donlon, mobil oyun hakkında ise “Rekabetçi Valorant deneyimini yakında daha fazla küresel oyuncuya ulaştıracak olmak bizi heyecanlandırıyor.” ifadesinde bulundu.

Öte yandan, Riot Games mobil platformlar için çıkardığı LOL: Wildrift, Teamfight Tactics ve Legends of Runettera oyunları da hatırı sayılır bir oyuncu sayısına da ulaşmayı başardı.

Kaynak: polygon.com

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.