Haberler

Twitter Yeni Temaya Geçiyor

Twitter, 1 Haziran 2020’de masaüstü eski temasını resmi olarak değiştirerek mevcutta kullanılan tarayıcıdan bağımsız olarak tüm kullanıcılar için yakında yeni temayı kullanabileceklerini açıkladı. Temmuz 2019’da Twitter, birçok kullanıcının tercih ettiği eski şablondan daha kötü bir kullanıcı arayüzü yeni bir site teması sunmaya başlamıştı.

Geçiş yapmak istemeyenler için, Internet Explorer 11 gibi desteklenmeyen bir tarayıcı gibi davranarak eski Twitter temasını kullanmaya devam edilebileceği belirtildi. 16 Temmuz 2020’den itibaren Twitter, eski sürümünün 1 Haziran’da kapatıldığını belirten bir uyarı göstererek kullanıcının yeni temaya geçmesini isteyecek.

Twitter’ı desteklenmeyen bir tarayıcıyla giriş yapılmaya çalışıldığında, kullanıcılar artık “tarayıcının artık desteklenmediğini” belirten bir mesajla karşılaşacaklar.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.