Haberler

Türkiye’nin ilk AWS benzeri Cloud-Native Bulut Servis Sağlayıcısı – 11 Ekim 2022 Salı Saat 10:00

AWS benzeri modern (Cloud-Native), yüksek performanslı ve çok daha gelişmiş özelliklere sahip, amaca özel sanal sunucu, Konteyner, GPU ve Veri Tabanı vb. servisleri dakikalar içinde oluşturun ve kullanmaya başlayın, üstelik Türkiye sınırları içinde ve KVKK’ya %100 uyumlu biçimde!
Edge Cloud platformu, gelişmiş servislerinin yanı sırsa Layer 3, Layer 7 Load Balancer, Auto-Scale Group, Fiziki domainde izole edilmiş kaynaklar ile %100 işletmeye özel veri depolama servisi (Block, File, Object) ve Terraform desteğiyle AWS benzeri bulut altyapı deneyiminin Türkiye sınırları içinde elde edilmesini sağlar. Edge Cloud platformu Silver ve Platinum serisi CPU’lar ve NVMe, SAS SSD, NL-SAS disk türleri ile çeşitli sektörler ve her ölçekteki işletmenin performans ve kapasite ihtiyaçlarını tek çözümde karşılar.

RNG Technology’nin sunduğu Edge Cloud çözümü işletmelere gerçek bulutun (Native) esnekliğini, ölçeklenebilirliğini ve dayanıklılığını minimum bağlantı gecikmesi ile Türkiye sınırları içinde veriye en yakın noktada sağlar, bu durum doğal olarak uygulamaların çok daha yüksek performansta çalışmasını ve veri güvenliğinin de en üste seviyeye ulaşmasını sağlayacaktır.

Webinar esnasında RubikLabs’ın kurucusu Halil Safa Sağlık Bey bir devlet kurumu için geliştirdiği konteyner tabanlı uygulamalarını RNG Technology’nin AWS benzeri Edge Cloud platformunda nasıl kurduğunu ve alternatif servis sağlayıcılara göre ne tür avantajlar elde ettiklerini bizlerle paylaşacak.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/1916630066792/WN_TOcl7B-iSDSX920BFJ72xw

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu