Haberler

Spotify Günlük ve Haftalık Abonelik Sistemini Test Ediyor

Spotify milyonlarca müzikseverin buluştuğu müzik veri akışı ve podcast şirketi. Belirli bir ücret karşılığında internet üzerinden milyonlarca albüm ve sanatçıya ulaşmanızı sağlayan uygulaması abonelik usulüyle kullanılabiliyor. Standart kullanıcılar, çiftler, öğrenciler ve aileler için farklı ücretlendirmelerle abonelik paketleri sunan şirketin oldukça geniş bir kitleye hitap ettiğini de ekleyelim.

Spotify, ‘Premium Mini‘ adlı yeni abonelik paketleri ile kullanıcılara artık günlük ve haftalık olarak abonelik sunmak için çalışmalara başladı. Yeni hizmetle kullanıcılar uygulamayı kullandıkları günler ya da haftalık olarak abonelik gerçekleştirebiliyor. Şimdilik sadece Hindistan’da kullanılabilen yeni hizmet ilgi görmesi halinde birçok ülkede kullanıma sunulabilir.

Bireysel, aile ve duo planlarına göre bazı farklılıklar içeren mini plan masaüstü ya da web uygulaması üzerinden erişime izin vermiyor. Yani mini plana göre yalnızca mobil cihazınız üzerinden Spotify’a erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca mini planda yalnızca 30 müzik indirme hakkınız var.

Spotify Premium Mini Fiyatları Nasıl?

Şimdilik yalnızca Hindistan Rupisi üzerinden bilinen fiyatlar oldukça uygun görünüyor. Premium Mini paketinin günlük abonelik ücreti yalnızca 7 INR (yaklaşık 75 kuruş). Haftalık abonelik ücreti ise 25 INR (yaklaşık 2.65 TL) olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu fiyatları aylık olarak hesapladığımızda bireysel paketten daha yüksek abonelik ücretleri oluşuyor.

15.12.2020 tarihinde kabul gören INR, TL paritesiyle hesaplanan ücretlerin zamanla değişkenlik gösterebileceğini de ekleyelim.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaynak: gsmarena.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu