Haberler

Sony 16 Eylül Günü İçin Playstation 5 Etkinliğini Duyurdu

16 Eylül Çarşamba günü Playstation 5’in fiyatı ve çıkış tarihi belli olabilir.

Sony, önümüzdeki hafta özel bir Playstation 5 etkinliği düzenliyor. Şirket 45 dakikalık “dijital gösteri” yayını ile birinci ve üçüncü parti oyun stüdyolarının yeni oyunlarını ve güncellemelerini duyurulacak.

Diğer taraftan, Playstation 5’in çıkış tarihi ve fiyatının da açıklanması beklenirken; Xbox tarafında fiyatların sızdırılması ile Playstation 5’in fiyatı oyuncular tarafından merak konusu oldu. Geçtiğimiz ay ön sipariş kabul etmeye başlayan şirket sipariş fiyatı için herhangi bir fiyat etiketi belirlememişti.

Microsoft’un Xbox Series X için 499 ve Xbox Series S için 299 Dolarlık fiyat etiketi belirlemesi, Sony tarafında daha rekabetçi fiyatları gündeme getirebilir. Playstation 5, diskli ve disksiz sürüm olarak tanıtılmıştı. Sony, fiyat açısından dijital sürümün, diskli sürüme göre daha makul fiyata satılacağını söylemişti.

16 Eylül Çarşamba günü Türkiye saatiyle saat 23:00′ te yayınlanacak olan gösteri Youtube üzerinden izlenebilecek.

Kaynak

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.