Haberler

Snapchat’in Yeni Sistemi Snapchat Plus Erişime Açılıyor!

Küresel alanda sosyal medya devi olan Snapchat, harika yeniliklerle gündeme geliyor. Yeni yayınladığı duyuru üzerine abonelik sistemini devreye getiren uygulama, belirli ücretle kullanıcılarına harika seçenekler sunacak.

Snapchat, 2011 yılında kurulan ve o günden bu yana kullanıcılarına aktif hizmet sağlayan bir uygulamadır. Uygulama öncelikli olarak diyalog üzerine kurulsa da farklı özellikler getirilerek hızlı bir büyüme kat edilmiştir. Bunun önceliğinde olan efektler, hikayeler ve bitmoji seçenekleri bütün kullanıcıları fazlasıyla etkilemiştir diyebiliriz.

Günümüzde ise uygulamayı kullanan kişilerin aktifliğini artırmaya yönelik adımlar atan Snapchat, Snapchat Plus sistemini duyurdu. Sistem içerisinde normal bir kullanıma göre daha efektif şeyler barınacağı benziyor. Özellikle reklam ağına büyük önem gösteren sistem, bu paket sayesinde üyelerini de reklamlardan tamamen arındırmakta. Abonelik paketi bu ay içerisinde belirli günlerde yayına alınarak kullanıma tamamen açık şekilde sunulacak.

Öncelikle Belirli Ülkelere Sunulacak!

Snapchat sözcüsü bugün yayınladığı duyuruya göre Snapchat’e bir abonelik sistemi getirdiklerini söyledi. ‘’Snapchat Plus’’ ismi abonelik sistemine koyulurken aylık 4 dolarlık bir ücret içereceği de açıklandı. Özellikle kullanıcılarına bu güncelleme sayesinde bambaşka seçenekler sunan uygulama, normal üyelikleri biraz daha kısıtlayacağını belirtti. İlk olarak belirli ülkelerde yayına alınacağı söylenirken Türkiye’ye gelecek aylarda erişime açılacağı duyuruldu. Öncelik verilen ülkeler arasında ise Kanada, Birleşik Krallık, ABD, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa yer alıyor.

Yeni gelen özelliklerden birkaçı şu şekilde:

  • Uygulama simgesi değişecek.
  • Uygulama içerisinde en iyi arkadaşlar seçilerek farklı seçenekler sınırsız kullanılabilecek.
  • Storyleri tekrardan kimin izlendiğine bakılabilecek.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu