Haberler

Sennheiser Yüksek Ses Kalitesini Ucuz Kulaklıklarına da Getiriyor

Gerçek kablosuz kulaklıklara müşterilerin ilgisi gün geçtikçe artıyor. Sennheiser ise kulaklıklarında kaliteyi ön plana çıkaran bir şirket. Halihazırda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirket, fiyat olarak da tüm müşterilerine hitap edebilmeyi amaçlıyor.

Sennheiser Cx 400BT
Kulaklik Sennheiser CX 400BT True Wireless
Özel tasarlanmış CX 400BT True Wireless kulaklık

Bu yılın başlarında satışa çıkardığı “True Momentum Wireless 2” modelinde kullanılan ses sürücülerini bir alt seviye olan “CX 400BT True Wireless” kulaklığına da getirdi.

CX 400BT True Wireless özelleştirilebilir kontrollere sahip ve 7 saatlik bir pil ömrü ile karşımıza çıkıyor. Yanında gelen şarj kutusu ile bu süreyi 20 saate kadar uzatmak mümkün. 7 mm ses sürücülerini barındıran kulaklıklar, bu yönüyle True Momentum Wireless 2 gibi üst seviye bir kulaklıkla aynı özelliğe sahip. 15 Eylülde satışa sunulacak olan kulaklıklar için 199,99 Dolar fiyat belirlenmiş. Ürünün Türkiye fiyatı ise henüz belli değil. CX 400BT True Wireless, aes uzmanının birinci sınıf gerçek kablosuz kulaklıkları için geliştirilen özel geliştirilmiş akustik sistem, derin bas, ayrıntılı tiz ile yüksek kaliteli stereo ses sağlıyor. Beğenilen kulakliklar, Sennheiser Smart Control uygulamasıyla, kişinin kişisel tercihine göre uyarlamak da mümkün.

Firmayı Tanıyalım

Sennheiser profesyonel, iş veya ev kullanımı için kulaklık, mikrofon vb. ürünleri üreten şirkettir. 1945 yılında Almanya’da kurulan şirket, aile şirketi yapısını ise 75 yıldır koruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu