Anasayfa » Radore Veri Merkezi’nin genel müdürü Barbaros Özdemir oldu

Makaleyi Paylaş

Haberler

Radore Veri Merkezi’nin genel müdürü Barbaros Özdemir oldu

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak alt yapımızın barındırıldığı veri merkezi olan Radore’ de Genel Müdür değişikliği gerçekleşti. Uzun bir süre beraber çalıştığımız Sadi Abalı görevini Barbaros Özdemir’ e bıraktı. Barbaros Özdemir sektörün özellikle telekomünikasyon alanında tecrübeli isimlerinden birisi.

Bizler için tabiki bu değişim çok önemli, çünkü ÇözümPark Türkiye’ nin kendi alanında benzersiz bir hizmet sunan en büyük teknoloji topluluğu. Biz Radore Veri Merkezini sadece bir alt yapı sponsoru olarak görmüyoruz. Birlikte sektörün gelişimine katkı sağladığımız dinamik ve sonuç odaklı bir teknoloji şirketi olarak görüyoruz. Bu nedenle pek çok etkinliğimizde Radore’ nin gücünü arkamızda hissediyoruz. Bu noktadaki motivasyonlarının daha da artması ve sektörün içinden geçtiği bu değişim odaklı süreci çok iyi yöneteceklerini düşünüyorum.

Umarım öncelikle Radore Veri Merkezine, sonrasında ise tüm sektöre katma değerli bir değişim olur.

Barbaros Özdemir’ e biz de ÇözümPark ekibi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

Cevap bırakın