Haberler

PUBG Mobile ve BlackPink’ten Sanal Konser Sürprizi

Mobil oyunlarda en çok oynanma özelliğini elinde tutan PUBG Mobile yeni bir sürprizle karşımıza çıkıyor.

Dünya’da en fazla oynanan mobil oyun lideri PUBG Mobile, kullanıcılarına bambaşka fırsatlarla geliyor. ‘’The Virtual’’ isminde gerçekleşecek olan sanal konser BlackPink önderliğinde yapılacak. Yeni güncellemesine başlangıç olarak sanal konser verecek oyun platformu, benzeri olmayan bir deneyim yaşatacak.

PUBG Mobile ilk yayına alınmasıyla birlikte hızlı yükseliş yakalayarak oyunculara farklı bir oyun şansı sunmuştu. Bünyesinde olan bambaşka özelliklerin hiçbir oyunda olmaması ve büyük bir organizasyon ağına sahip olmaları oyunun gitgide büyümesine neden oldu. Her güncellemesinde farklı bir etkinlik sunmaya çalışan oyun, bu seferde 2.1 güncellemesinde olan ‘’Antik Gizem: Yükseliş ile ilke imza atacak. Oyuncularına sanal konser verme kararı alan oyun şirketi, K-pop grubu BlackPink ile benzeri olmayan bir konser deneyimi yaşatma peşinde.

Dünya’da daha önce sanal konser etkinlikleri az sayıda ve küçük organizasyonlarla gerçekleşmişti. Bu alanda oldukça büyük bir etkinlik gerçekleştirmek isteyen PUBG Mobile yeni çıkarmış olduğu kararla BlackPink’i sahneye davet ediyor. 23 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan sanal konser, ‘’The Virtual’’ ismiyle karşımızda olacak.

PUBG Mobile Güncellemeye Özel Müzik ve Kliple Karşımızda Olacak

Yeni yayınlanacak mod ile birlikte oyuncular farklı ve birbirinden benzersiz oyun deneyimini tekrardan yaşayabilecek. Her sene farklı bir grubu ağırlamanın peşinde olan şirket, ilk defa yapacağı bu etkinlikte Dünya’nın en sevilen gruplarından birisini ağırlayacak. İşbirliği içerisinde belirlenen tarihler ise Amerika’da 22-30 Temmuz arası, diğer ülkelerde 23-31 Temmuz olarak kesinleşti. BlackPink bu özel konser sırasında PUBG’ye özel tasarlanan kostümlerle oyuncuların karşısına çıkacakken, savaş alanında harika dans hareketlerinin de paylaşılması bekleniyor.

Yapılan duyurularda BlackPink’in PUBG Mobile oyununa tamamen özel olan bir müzik videosu ve parçayı da konserden hemen sonra paylaşılacağı söylendi. Özel konser hakkında açıklamalarda bulunan PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, ‘’PUBG olarak BlackPink ile iş birliği yapmaktan ve harika müzikleri ile oyunumuz arasındaki bağı büyütmekten onur duyuyoruz. İlk oyun içi konserimiz ile PUBG MOBILE’ın sürekli gelişen dünyasını daha da genişletecek, BLACKPINK’in geri dönüşüne tanık olacağımız bu işbirliğiyle gelecek yıllar boyunca hatırlanacak çığır açan bir etkinliğe imza atacağız. Battle Royale’de yeni bir çağ başlattığımız için inanılmaz heyecanlıyız. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir tecrübe olacak.’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu